facebook

FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat Vindicat

Ściąganie długu na własną rękę – czy to w ogóle możliwe?

Innym skutecznym sposobem ściągania długów jest przeprowadzenie działań windykacyjnych we własnym zakresie. W tym celu można skorzystać z profesjonalnego systemu Vindicat, który pozwala na odzyskiwanie długów zgodnie z literą prawa, i umożliwia dobranie skutecznej ścieżki windykacji należności. Samodzielna windykacja online to nowoczesne rozwiązanie w rękach wierzycieli, które jest znacznie tańsze niż korzystanie z usług firm windykacyjnych.

Logując się do platformy, zyskujemy dostęp do szeregu specjalnych narzędzi umożliwiających przeprowadzenie windykacji w trybie elektronicznym. Wierzyciel może liczyć na wsparcie zarówno w kwestiach merytorycznych, jak i technicznych, dzięki czemu nie musi kierować sprawy w ręce kancelarii windykacyjnej. Co więcej, wszystkie proponowane rozwiązania opierają się na aktualnych przepisach prawa, dzięki czemu samodzielna windykacja jest prosta i szybka.

W ten sposób można między innymi generować spersonalizowane pisma i dokumenty (np. wezwania do zapłaty), a także prowadzić z dłużnikiem negocjacje online. Z pomocą systemu można wnieść pozew do sądu, a także złożyć wniosek egzekucyjny do komornika. Platforma oferuje różne metody windykacji. Za jej pośrednictwem można również zaproponować dłużnikowi warunki spłaty wierzytelności i zawrzeć z nim ugodę. System generuje automatycznie profesjonalne pisma przygotowane przez prawników, które ułatwiają ściąganie długów zarówno od firm, jak i od osób prywatnych.

Bardzo dobrym pomysłem może także okazać się zlecenie sprawy kancelarii Vindicat, zwłaszcza jeśli brakuje nam czasu na ściąganie należności na własną rękę. W takiej sytuacji skuteczne odzyskiwanie długów jest szybkie i sprawne – w ten sposób można zlecić nawet kilka różnych spraw związanych z windykacją. Kancelaria podejmuje działania mające na celu mobilizację dłużnika do spłaty należności, a w sytuacji odmowy dobiera skuteczną drogę dochodzenia długu (windykacja polubowna, postępowanie sądowe, egzekucja komornicza).

Zarejestruj się i poznaj system bez żadnych zobowiązań


Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!