facebook

Giełda długów

Sprzedaj dług i pozbądź się problemu!

PLN
Wartość wystawionych długów
PLN
Wartość usuniętych długów

W tym miejscu możesz wystawić na sprzedaż swoje wierzytelności. Twoi dłużnicy otrzymają wiadomość sms oraz e-mail z informacją o upublicznieniu ich danych na giełdzie długów. Zarejestruj się i skorzystaj z innowacyjnej Giełdy Długów Vindicat.pl.

Nr ogłoszenia Dłużnicy Miejscowość Podstawa roszczenia Wartość wierzytelności Sprzedam za Podgląd

Oceń ten artykuł:

Ocena: 4,60/5
Głosowano: 270 razy.
Twoja ocena: Brak
Podpowiedź:
  1. Jako wierzyciel możesz ogłaszając ofertę sprzedaży podać dane dłużnika do publicznej wiadomości.
  2. Jako dłużnik możesz kupić po niższej cenie dług swojego wierzyciela od osoby trzeciej i dokonać potrącenia.

Elektroniczne giełdy długów stanowią coraz popularniejsze rozwiązanie wśród osób, które decydują się na skupowanie oraz wystawianie wierzytelności na sprzedaż. Pozwalają one na samodzielne zamieszczanie ogłoszeń, a także dokonywanie zakupu długów, niezależnie od ich wysokości.

Giełda długów Vindicat.pl pozwala na szybkie i bezpieczne realizowanie transakcji sprzedaży długów między użytkownikami/wierzycielami. Na naszej giełdzie długów skupować zobowiązania oraz wystawiać wierzytelności na sprzedaż mogą nie tylko osoby prywatne, ale również właściciele firm. Dzięki przejrzystemu systemowi i odpowiednim narzędziom, za pośrednictwem giełdy długów Vindicat.pl każdy wierzyciel może zupełnie sam umieścić ogłoszenie oraz w prosty i szybki sposób dokonać sprzedaży wierzytelności.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!