facebook

FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat Vindicat

Jak windykować samodzielnie?

schemat przedstawia możliwości windykowania samodzielnie online za pomocą systemu Vindicat

Zastanawiasz się, jak wyegzekwować dług i odzyskać pieniądze od dłużnika? Istnieje wiele sposobów odzyskiwania długów od wierzycieli, a jednym z nich jest samodzielne postępowanie. Zobacz, jak wygląda windykacja należności w praktyce i jakie działania możesz przeprowadzić we własnym zakresie.

Samodzielna windykacja online za pomocą systemu Vindicat.pl pozwoli Ci zgodnie z literą prawa w łatwy i skuteczny sposób odzyskać Twoje pieniądze od dłużnika. To efektywna i zarazem najprostsza metoda na wyegzekwowanie długu od wierzyciela. Taka windykacja należności w praktyce jest również najtańsza. System Vindicat podpowie ci jak samodzielnie windykować należności oraz jaką wybrać ścieżkę i procedurę windykacji. Z pomocą systemu samodzielnie będziesz mógł wysłać dłużnikowi wezwanie do zapłaty, upublicznić dane dłużnika, wnieść pozew do sądu i e-sądu, a także złożyć wniosek egzekucyjny do komornika.

 

W przypadku chęci zakończenia sprawy w sposób polubowny, możesz również za pomocą modułu negocjacji zaproponować dłużnikowi warunki spłaty wierzytelności i w ten sposób zawrzeć z nim ugodę. Windykacja polubowna pozwala na przeprowadzenie szybkiego i efektywnego procesu odzyskania należności, bez konieczności wchodzenia na drogę sądową. Poprzez windykację polubowną mogą być obsługiwane zarówno wierzytelności konsumenckie, jak i gospodarcze.

Jeżeli z kolei będziesz chciał szybko samodzielnie odzyskać jak największą część środków należnych ci od dłużnika, masz możliwość wystawienia swojej wierzytelności na sprzedaż za pośrednictwem giełdy długów.

Zarejestruj się i poznaj system bez żadnych zobowiązań


Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!