Kariera w Vindicat

Vindicat Sp. z o. o. (www.vindicat.pl), w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa o pracę/Kontrakt

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • nadzór nad zespołem pracowników działu sprzedaży i utrzymania Klienta
  • budowanie strategii sprzedaży w Spółce działającej w obszarze LegatTech/FinTech
  • współtworzenie nowoczesnych usług oferowanych przez Spółkę
  • aktywne pozyskiwanie nowych kontraktów wśród małych i średnich firm
  • realizacja założonego planu sprzedaży oraz budżetu
  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi klientami
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomiczne, prawne)
  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami
  • nastawienie na osiąganie ambitnych celów
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • prawo jazdy kat.B
  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług finansowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne i konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • unikalną możliwość współtworzenia strategii innowacyjnej Spółki
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem Spółki
  • dużą samodzielność w działaniu
  • niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zgłaszanie CV na adres: rekrutacja@vindicat.pl

Negocjator telefoniczny / Leader windykacji telefonicznej

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie aktywnych negocjacji telefonicznych;
  • wyjaśnienie przyczyn opóźnień w zakresie braku płatności;
  • skuteczne motywowanie do dokonania spłaty;
  • ustalanie warunków oraz monitorowanie terminowych wpłat zaległych należności;
  • stworzenie zespołu windykacji B2B

Wymagania:

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów oraz podejmowania nowych wyzwań;
  • chęć dalszego rozwoju w obszarze windykacji telefonicznej, marketingu, prawnym (do wyboru)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, które zależy od doświadczenia oraz tego jak się zaprezentujesz w trakcie rozmowy - podejmij wyzwanie!
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);
  • przyjazną atmosferę;
  • indywidualne podejście do każdego pracownika

Młodszy prawnik ds. wsparcia procesów sądowych i egzekucyjnych

  • przygotowywanie dokumentacji do postępowań sądowych i egzekucyjnych;
  • obsługa poczty przychodzącej z sądów, kancelarii komorniczych, organów ścigania;
  • odpowiedzialność za kontakt z sądami, komornikami i firmami współpracującymi;
  • archiwizacja dokumentacji

Wymagania:

  • roczne doświadczenie na analogicznym bądź podobnym stanowisku;
  • wykształcenie prawnicze bądź w trakcie studiów prawniczych;
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie windykacji sądowej;
  • samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność;
  • umiejętność działania pod presją czasu;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz wysoka samodzielność;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • wysoka kultura osobista;
  • znajomość pakietu MS Office;

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • stabilność zatrudnienia;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy;
  • pracę w młodym dynamicznym zespole

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!