facebook

FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat Vindicat

Jak działa internetowa giełda długów?

infografika przedstawia działanie internetowej giełdy długów Vindicat.pl

Masz dłużnika i chcesz w prosty sposób pozbyć się należności? Jeśli tak – możesz ją sprzedać, zamieszczając ogłoszenie na elektronicznej giełdzie długów. W sytuacji, kiedy chcesz kupić wierzytelność – przejrzyj oferty dostępne na Internetowej Giełdzie Długów Vindicat.pl: https://www.vindicat.pl/gielda-dlugow/

Internetowa giełda długów Vindicat.pl stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które zastanawiają się, jak i gdzie sprzedać długi. Nasza giełda pozwala realizować transakcje sprzedaży długów między użytkownikami/wierzycielami. Skupować długi oraz wystawiać wierzytelności na sprzedaż mogą zarówno osoby prywatne, jak również właściciele przedsiębiorstw.

 

Dzięki prostemu systemowi oraz profesjonalnym narzędziom, każdy wierzyciel może zupełnie samodzielnie zamieścić ogłoszenie (wraz z udostępnieniem danych dłużnika do wiadomości publicznej) oraz dokonać sprzedaży wierzytelności, niezależnie od tego, czy mają one niskie czy wysokie nominały. Jeśli ktoś zdecyduje się na zakup Twojej wierzytelności, w końcu będziesz mógł pozbyć się problemów oraz stresu związanego z niemożliwością ściągnięcia długu.

Warto samodzielnie zapoznać się z zasadami funkcjonowania giełdy wierzytelności i przetestować jej szerokie możliwości. Każda zainteresowana osoba może uzyskać wgląd do bazy aktualnie oferowanych długów.

Zobacz nasz filmik jak dodać ogłoszenie na giełdzie długów Vindicat:

Zarejestruj się i poznaj system bez żadnych zobowiązań


Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!