facebook

Windykuj automatycznie online
prowizja za sprawę

Działasz sam z naszą pomocą - odzyskaj pieniądze sprawnie, szybko i skutecznie

Automatyczna windykacja
tylko 6% prowizji od sukcesu!

Program do samodzielnej windykacji online - działaj zdecydowanie i odzyskaj swoje pieniądze krok po kroku, dzięki sprawdzonym scenariuszom postępowania

Cały proces windykacji odbywa się automatycznie dzięki inteligentnemu robotowi windykacyjnemu. Robot automatycznie w określonym czasie wykona szereg czynności windykacyjnych w ramach windykacji polubownej, w tym wysłanie do dłużnika wezwania do zapłaty, wpis na giełdę długów oraz wpis do rejestru BIG InfoMonitor.

Prowizja z tytułu windykacji wynosi jedynie 6% od windykowanej należności i jest naliczana jedynie w przypadku sukcesu, a więc w momencie gdy Twój dłużnik ureguluje zadłużenie.

Wypróbuj teraz

Windykacja online - działaj zdecydowanie i skutecznie

Odzyskaj swoje pieniądze krok po kroku dzięku sprawdzonym scenariuszom postępowania

Monitoring

Przypomnienie o zbliżających się i minionych terminach płatności

Postępowanie polubowne

Negocjacje online z dłużnikiem

Wezwanie do zapłaty

Wniosek o ustalenie danych dłużnika

Giełda długów

Wpis do BIG InfoMonitor

Co zyskasz dzięki programowi do windykacji VINDICAT

Przydatne funkcjonalności
Zestaw bardzo przydatnych narzędzi do windykacji długów m.in. gotowe wezwania do zapłaty z odsetkami, negocjacje online, giełda długów, gotowy pozew do sądu czy też automatyczny wpis do BIG InfoMonitor.
Skuteczne scenariusze windykacji
Nasz program podpowiada Ci kolejne działania, które powinieneś podjąć w celu odzyskania długu. Kroki te są zgodne z opracowanymi gotowymi scenariuszami skutecznej windykacji.
Oszczędność czasu
Dzięki automatyzacji wielu działań oszczędzisz czas i pieniądze! Już nie musisz ręcznie wypełniać pism, wysyłać e-maili czy sms-ów. Nasz program zrobi to za Ciebie. Wystarczy jedno kliknięcie.
Nie jesteś sam - profesjonalne wsparcie prawników
Korzystając z programu Vindicat nie jesteś sam. Cały czas masz wsparcie naszego działu obsługi, a w bardziej skomplikowanych sprawach możesz skorzystać z pomocy naszego działu prawnego.
Wypróbuj teraz

VINDICAT to najpopularniejszy w Polsce program do windykacji online

Kto korzysta z programu VINDICAT

Wspieramy tysiące przedsiębiorców i specjalistów ds. windykacji w ich codziennej pracy

Adam Janicki
Właściciel firmy transportowej

Arkadiusz Nowak
Kierownik Działu Windykacji Banku

Krzysztof Pietraś
Specjalista ds. windykacji w firmie logistycznej

Jadwiga Nowacka
Księgowa w spółdzielni mieszkaniowej

Anna Wojtunik
Pracownik administracyjny w prywatnym przedszkolu

Jadwiga Kowalska
Pracownik Działu Monitoringu i Rozliczeń w ogólnopolskiej wypożyczalni samochodów

Co mówią o nas przedsiębiorcy

Poznaj opinie niektórych naszych klientów

 • RMR Transport

  Vindicat to przede wszystkim niskie koszty. Poza tym, chociaż wszystkie działania wykonuje się samodzielnie, to klient ma wrażenie, że w moim imieniu działa zewnętrzna firma. Dzięki temu rozwiązaniu udało mi się odzyskać należne pieniądze.

  Marcin Sosnowski

  właściciel firmy transportowej

 • Optima

  Vindicat jest prosty w obsłudze, przyśpiesza czas realizacji tego typu spraw. Bardzo wygodnym jest fakt, że jest to usługa on-line. Można zalogować się z każdego miejsca, powrócić do danej sprawy, sprawdzić jej stan. Zawsze wszystko jest czytelnie i pod ręką.

  Krzysztof Kołacki

  właściciel wydawnictwa i studia reklamy

 • Young Media

  Vindicat automatyzuje i usprawnia pracę. Tworzenie wszystkich dokumentów trwa dosłownie chwilę. Poza tym nadaje bardziej formalny ton procesowi samodzielnej windykacji, co daje lepszy efekt niż działanie na własną rękę.

  Jarosław Jopek

  właściciel agencji interaktywnej

 • Ceramikart

  Vindicat to coś innego niż do tej pory. Po pierwsze uporządkowuje działania windykacyjne. Korzystając z wszystkich etapów proponowanych przez system, dłużnik jest uprzedzany o kolejnych ruchach. W związku z tym, nie powinien mieć pretensji, że jest nagle wzywany do sądu. Dostał wcześniej swoją szansę.

  Janusz Frant

  właściciel pracowni ceramiki artystycznej

 • RaiNet

  Warto spróbować, bo dzięki działaniom podjętym za pośrednictwem platformy Vindicat, część klientów, którzy nie byli w stosunku do nas w porządku, uregulowali należności. Już w tym momencie widać korzystny efekt. Dla mnie zaletą jest również fakt, że system jest prosty w obsłudze i kosztuje niewiele.

  Roman Dawid

  właściciel firmy dostarczającej internet

 • Beatur

  W naszej firmie mieliśmy problem z odzyskiwaniem głównie niskich należności. Potrzebowaliśmy prostego narzędzia, które usprawni samodzielną windykację. Zależało nam też na niskiej cenie. Platforma Vindicat okazała się spełnić te wymagania.

  Beata Smoleń

  prezes biura podróży

 • Media 360

  Dzięki tej aplikacji, już na etapie wezwania do negocjacji udało nam się porozumieć w dwóch przypadkach. Ma to związek z presją jaką wywiera wrażenie, że sprawą zajęła się firma z zewnątrz. Dodatkowo integracja Vindicata z WFirmą daje dużą wygodę w administrowaniu należnościami. W trakcie prowadzenia sprawy system w czytelny sposób podpowiada jakie kolejne kroki powinno się podjąć.

  Krzysztof Dobryniewski

  właściciel agencji reklamowej

 • KSI Media

  KSI Media to firma działająca w branży IT. Wykonujemy oprogramowanie dla firm. Przypadkowo trafiłem na Vindicata i postanowiłem spróbować, czy dzięki temu narzędziu uda mi się odzyskać należności. W dwóch przypadkach już samo wezwanie do negocjacji odniosło zamierzony skutek. Vindicat to bardzo dobra koncepcja.

  Maciej Szczepański

  specjalista ds. windykacji

 • MKS Krosno

  MKS Krosno to firma transportowa świadcząca usługi komunikacji miejskiej. W tej branży problemem są osoby, które nie płacą mandatów za jazdę bez ważnych biletów. Dzięki Vindicatowi chcąc odzyskać pieniądze, nie musimy korzystać z pomocy firm windykacyjnych. Możemy te sprawy prowadzić samodzielnie i w dodatku niskim kosztem.

  Wojciech Moskal

  specjalista ds. windykacji

 • Pitupitu

  Pitupitu.pl to portal, aplikacje mobilne oraz mapy drukowane przedstawiające najciekawsze wydarzenia, najlepsze lokale oraz wszystko to, czego warto spróbować wychodząc na miasto. Vindicat pomaga odzyskać samodzielnie należności. Jest to intuicyjne narzędzie, które usprawnia samodzielną windykację, zwłaszcza, że podpowiada jakie czynności należy podjąć na danym etapie.

  Radek Sadurski

  członek zarządu

Wypróbuj teraz
? PLN
Suma windykowanych
należności
? PLN
Średnia wartość
sprawy
?
Liczba prowadzonych
spraw
Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!