Opinie o nas

Vindicat.pl został doceniony przez naszych klientów z grupy małych i średnich firm jak również ze strony korporacji

UNIQA TU S.A. ul. Gdańska 132, 90-520 Łódź pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Vindicat. UNIQA współpracuje z firmą Vindicat Sp. z o.o w zakresie windykacji polubownej i sądowo-egzekucyjnej od października 2018. Realizacja zleceń polegała na:
- kontaktach z dłużnikami w celu skutecznej windykacji
- negocjowanie spłat ratalnych
- komunikacja telefoniczna I pisemna z dłużnikiem
- rekomendacji dalszego postępowania pod kątem opłacalności procesu windykacji terenowej lub raportu z czynności terenowych
Firma Vindicat we współpracy prezentuje się jako skuteczny i terminowy partner. Poziom jakości wykonywanych usług, bardzo dobra komunikacja i skuteczność realizowanych zadań pozwala na wydanie pozytywnej rekomendacji w zakresie współpracy. Polecam firmę Vindicat jako profesjonalnego partnera w zakresie usług windykacyjnych.

Maciej Czyż - Departament Odszkodowań i Świadczeń
UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

W naszej firmie mieliśmy problem z odzyskiwaniem głównie niskich należności. Potrzebowaliśmy prostego narzędzia, które usprawni samodzielną windykację. Zależało nam też na niskiej cenie. Platforma VCAT okazała się spełnić te wymagania.

Beata Smoleń
prezes biura podróży Beatur

Firma Ceramik-Art zajmuje się produkcją ceramiki artystycznej. W naszej branży pojawiają się często zaległości na niskie kwoty. Niestety, są tacy klienci, którym wydaje się, że nikt nie będzie egzekwował należności na poziomie 300-500 złotych. Potrzebowaliśmy zatem taniego i skutecznego rozwiązania, aby ich z tego błędu wyprowadzić. Korzystając z platformy VCAT, udało nam się już odzyskać część należności. Klienci poważniej traktują wezwania opatrzone logiem zewnętrznej firmy. Co więcej, kilka należności udało się odzyskać już na etapie negocjacji. Dodatkowo, platforma przypomina o konieczności podjęcia odpowiednich działań. Wszystkie sprawy są uporządkowane i już nie sposób ich zaniedbać.

Janusz Frant
właściciel pracowni ceramiki artystycznej Ceramik - Art

KSI Media to firma działająca w branży IT. Wykonujemy oprogramowanie dla firm. Na ogół nie mamy problemów z płatnościami, jednak zdarzyły się przypadki, kiedy klienci nie chcieli zapłacić. Przypadkowo trafiłem na Vindicata i postanowiłem spróbować, czy dzięki temu narzędziu uda mi się odzyskać należności. W dwóch przypadkach już samo wezwanie do negocjacji odniosło zamierzony skutek. Vindicat to bardzo dobra koncepcja.

Maciej Szczepański
KSI Media

Vindicat to dobry straszak na osoby, które mają pieniądze, ale nie chcą zapłacić swojemu kontrahentowi. Media 360 to agencja kreatywna. Posiadamy również własną drukarnię. Do korzystania z Vindicata zmusili nas klienci, którzy nie chcą regulować należności. Dzięki tej aplikacji, już na etapie wezwania do negocjacji udało nam się porozumieć w dwóch przypadkach. Ma to związek z presją jaką wywiera wrażenie, że sprawą zajęła się firma z zewnątrz. Dodatkowo integracja Vindicata z WFirmą daje dużą wygodę w administrowaniu należnościami. W trakcie prowadzenia sprawy system w czytelny sposób podpowiada jakie kolejne kroki powinno się podjąć.

Krzysztof Dobryniewski
Media 360 Group

Firma Optima działa w branży wydawniczo-reklamowej. Mamy problem z kilkoma kontrahentami, którzy nie uregulowali swoich należności. W związku z tym postanowiłem spróbować odzyskać swoje pieniądze za pomocą platformy VCAT. W systemie podobają mi się niskie koszty korzystania z niego. Nie bez znaczenia jest również oszczędność czasu – wszystkie pisma generują się automatycznie, nie trzeba wypełniać ich samodzielnie. Jedną z prowadzonych spraw postanowiłem oddać do e-sądu. Szybka reakcja komornika pozwoliła już teraz odzyskać część należnej kwoty.

Krzysztof Kołacki
właściciel Wydawnictwa i Studia Reklamy Optima

Vindicat to przede wszystkim niskie koszty. Poza tym, chociaż wszystkie działania wykonuje się samodzielnie, to klient ma wrażenie, że w moim imieniu działa zewnętrzna firma. Dzięki temu rozwiązaniu udało mi się odzyskać należne pieniądze.

Marcin Sosnowski
właściciel firmy transportowej

Vindicat automatyzuje i usprawnia pracę. Tworzenie wszystkich dokumentów trwa dosłownie chwilę. Poza tym nadaje bardziej formalny ton procesowi samodzielnej windykacji, co daje lepszy efekt niż działanie na własną rękę.

Jarosław Jopek
właściciel agencji interaktywnej Young Media

MKS Krosno to firma transportowa świadcząca usługi komunikacji miejskiej. W tej branży problemem są osoby, które nie płacą mandatów za jazdę bez ważnych biletów. Wcześniej z takimi sprawami zwracaliśmy się do kancelarii windykacyjnych, jednak ich skuteczność nie zawsze była współmierna do poniesionych kosztów. Dzięki Vindicatowi chcąc odzyskać pieniądze, nie musimy korzystać z pomocy firm windykacyjnych. Możemy te sprawy prowadzić samodzielnie i w dodatku niskim kosztem.

Wojciech Moskal
MKS Krosno

Pitupitu.pl to portal, aplikacje mobilne oraz mapy drukowane przedstawiające najciekawsze wydarzenia, najlepsze lokale oraz wszystko to, czego warto spróbować wychodząc na miasto. Korzystają z nich m.in. kluby i restauracje. W tej branży zdarza się trudny klient, zwłaszcza jeśli mówimy o podmiotach, w których pojawia się sezonowość przychodów – firmy, które zarabiają na turystach głównie latem, mają problem z płatnościami w zimie. W naszym przypadku są to kwoty rzędu 300-400 złotych. Vindicat pomaga odzyskać samodzielnie należności od takich podmiotów. Jest to intuicyjne narzędzie, które usprawnia samodzielną windykację, zwłaszcza, że podpowiada jakie czynności należy podjąć na danym etapie.

Radek Sadurski
Pitu Pitu

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!