Windykacja w rankingach – Vindicat.pl prowadzi!

27-03-2020

Rankingi wierzytelności służą do merytorycznej oceny ofert firm zajmujących się windykacją. Dzięki tego typu zestawieniom klienci wiedzą, której ofercie mogą zaufać. Vindicat.pl zwyciężył w rankingu portalu FirmowaKasa.pl w kategorii „Windykacja online - najlepsze oferty 2020”.

Windykacja w rankingach

System do monitoringu płatności i samodzielnej windykacji Vindicat.pl zdobył wyróżnienie dzięki dogłębnej znajomości potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. System wyróżnia także innowacyjność, nastawienie na ciągły rozwój, a przede wszystkim - niezwykła skuteczność. Aż 93% spraw prowadzonych przy pomocy systemu Vindicat.pl kończy się na etapie polubownym. Tak duża efektywność sprawia, że windykacja online stanowi ogromne wsparcie dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Vindicat.pl - najlepsza oferta 2020 w kategorii „Windykacja online”

Portal FirmowaKasa.pl tworzą specjaliści w zakresie produktów finansowych. Współtworzą go także przedsiębiorcy, którzy w swojej codziennej pracy korzystają z usług finansowych dla firm. Na portalu dzielą się wiedzą i pomagają innym zainteresowanym w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. W 2020 r. w kategorii „Windykacja online - najlepsza oferta” zwyciężył system do monitoringu należności i samodzielnej windykacji Vindicat.pl.

Rynek windykacji online w ostatnich latach bardzo się rozwinął. Przedsiębiorcy, chcąc oszczędzić czas, w swojej codziennej pracy coraz więcej czynności wykonują przez Internet. Twórcy systemu Vindicat.pl zauważyli to już w 2014 r,. tworząc i rozwijając jedyny tak kompleksowy system do windykacji online.

Do zdobycia tytułu „Najlepszej oferty 2020” w kategorii Windykacja online, przyczyniły się m.in. pozytywne opinie zadowolonych użytkowników. Z systemu do monitoringu płatności i samodzielnej windykacji online Vindicat.pl korzysta na co dzień kilka tysięcy przedsiębiorców. Twórcy rankingu wzięli pod uwagę także zakres merytoryczny oferty, innowacyjność i zaawansowane możliwości automatyzacji procesu odzyskiwania pieniędzy.

Dzięki windykacji online samodzielne ściąganie należności leży w zasięgu możliwości każdego przedsiębiorcy. Windykacja nie musi być trudnym, żmudnym i długotrwałym procesem. System do monitoringu należności i samodzielnej windykacji online Vindicat.pl udowadnia to od lat.

 

Windykacja online z Vindicat.pl - bezpieczne odzyskiwanie pieniędzy bez wychodzenia z domu

Na czym polega windykacja online przy pomocy systemu Vindicat.pl? Celem, podobnie jak w przypadku klasycznej formy windykacji, jest odzyskanie gotówki. Droga, która do tego prowadzi, jest jednak znacznie prostsza i szybsza.

Windykacja online odbywa się przy pomocy internetowego systemu windykacyjnego - Vindicat.pl. To jedyny na rynku system do windykacji online, który oferuje tak szeroki zakres możliwości. Oferuje pełne wsparcie od etapu prewencji, aż po ewentualne postępowanie egzekucyjne. Tak kompleksowa oferta zdecydowanie wyróżnia system Vindicat.pl na tle konkurencji.

Jak to działa? Przedsiębiorca, który chce rozpocząć odzyskiwanie pieniędzy przez Internet, rejestruje się w systemie Vindicat.pl. Pierwszym krokiem jest wybór oferty odpowiadającej potrzebom konkretnej firmy i wypełnienie odpowiednich formularzy rejestracyjnych. Zajmuje to nie więcej niż kilka minut. Kolejny krok to podanie danych dłużników, np. z faktur, umów, czy rachunków. Dla ułatwienia można je także wczytać je z pliku Excel. Po założeniu konta w systemie przed przedsiębiorcą otwiera się cały wachlarz możliwości oferowanych przez Vindicat.pl.

Samodzielnie, ale przy pełnym wsparciu ekspertów - wyjątkowa oferta Vindicat.pl

Warto zaznaczyć, że „samodzielna” windykacja online nie oznacza bynajmniej, że przedsiębiorca musi zrobić wszystko sam. Wręcz przeciwnie! System prowadzi użytkownika za rękę przez całość procesu odzyskiwania pieniędzy. Oferuje pełne wsparcie. Etap, na którym znajduje się sprawa, nie ma znaczenia. System Vindicat.pl:

 • proponuje sprawdzone, opracowane przez specjalistów, scenariusze windykacji;
 • umożliwia wygenerowanie gotowych do użycia pism i dokumentów windykacyjnych (m.in. wezwań do zapłaty, pozwów i szeregu innych pism);
 • podpowiada co i w jakim terminie należy zrobić;
 • wysyła przypomnienia do dłużników;
 • jako jedyny na rynku umożliwia skorzystanie z unikatowego rozwiązania legaltech - robota windykacyjnego, który szereg czynności windykacyjnych przeprowadza bez konieczności osobistego zaangażowania przedsiębiorcy;
 • oferuje indywidualne wsparcie prawne;
 • zapewnia pomoc także w zakresie prewencji - dzięki m.in. usłudze monitoringu należności, możliwości skorzystania z pieczęci prewencyjnej i wygenerowania raportu BIG InfoMonitor o wiarygodności kontrahenta.

Vindicat.pl to najpełniejsza i jedyna taka oferta na rynku.

Windykacja online Vindicat.pl - dla kogo?

Windykacja online to świetne rozwiązanie dla wszystkich firm, które chcą zautomatyzować i usystematyzować prowadzone działania windykacyjne. Stanowi realną pomoc, dzięki której możliwe jest zaoszczędzenie zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Platforma Vindcat.pl powstała głównie z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. Twórcy systemu dokładnie rozumieją problemy, z jakimi borykają się niewielkie biznesy.

Małe i średnie firmy napędzają polską gospodarkę. Stanowią ponad 90% wszystkich przedsiębiorstw funkcjonujących w naszym kraju. Mimo to stale mierzą się z różnego typu trudnościami. Ciągłe zmiany w prawie, rosnące podatki... i klienci, którzy za nic mają terminy płatności. Tymczasem to właśnie terminowe uzyskiwanie zapłaty stanowi trzon prawidłowego funkcjonowania firmy. Dzięki rzetelności kontrahentów możliwe jest utrzymanie płynności finansowej. W tym właśnie pomaga system Vindicat.pl.

Misją Vindicat.pl jest umożliwienie małym i średnim firmom skutecznej walki z nierzetelnymi klientami i minimalizacja wysiłku, który przedsiębiorca musi w walkę tę włożyć.

Z systemu Vindicat.pl korzystają przedstawiciele rozmaitych branż - transportowej, budowlanej, spożywczej, IT, marketingu... i wielu innych. Branża naprawdę nie ma znaczenia. Podstawową przesłanką do rejestracji w systemie jest chęć usprawnienia procesów windykacyjnych i wzrost skuteczności odzyskiwania pieniędzy.

Wypracowanie u kontrahentów dyscypliny płatniczej jest możliwe. Niezbędne są jednak szybkie i zdecydowane działania. Dzięki wsparciu systemu do windykacji online ich podjęcie jest dużo łatwiejsze i zdecydowanie bardziej profesjonalne.

Dlaczego windykacja online jest taka wygodna?

Windykacja online to aktualnie prawdopodobnie najwygodniejsza forma windykacji dla małych i średnich firm. Dzięki odzyskiwaniu pieniędzy przez Internet, przedsiębiorcy:

 1. Windykują kiedy chcą. Prowadzenie windykacji można rozpocząć o dogodnej porze i z dowolnego miejsca. Wystarczy jedynie komputer z dostępem do Internetu i konto w systemie Vindicat.pl.
 2. Otrzymują gotowe pisma i dokumenty windykacyjne. W ciągu kilku sekund z systemu można wygenerować spersonalizowane i gotowe do użytku wezwania do zapłaty, pozwy, e-pozwy, wnioski o wszczęcie postępowania egzekucyjnego i szereg innych pism. System oferuje w tym zakresie pełne wsparcie niezależnie od etapu sprawy. Przedsiębiorca wprowadza dane, drukuje pismo, składa podpis... i już. Nie musi przejmować się poprawnością, czy legalnością dokumentów. O warstwę merytoryczną troszczy się zespół prawników Vindicat.pl.
 3. Oszczędzają czas i pieniądze. Windykując online, nie ma konieczności przekazywania dokumentacji osobie trzeciej. Oszczędność czasu przejawia się także we wspomnianych już powyżej gotowych dokumentach windykacyjnych i możliwości windykowania o dowolnej porze.
 4. Zachowują pełną kontrolę nad działaniami windykacyjnymi. To jedna z najważniejszych zalet windykacji online. Przedsiębiorca zawsze wie, na jakim etapie jest jego sprawa i jakie działania wdrożono. To istotna przewaga nad rozwiązaniami takimi jak powierzenie windykacji firmie windykacyjnej czy kancelarii.
 5. Podtrzymują dobre relacje z klientami. Zdarza się, że niepłacący kontrahent jest dla firmy bardzo ważny. Wówczas trzeba odzyskać pieniądze tak, aby nie zrazić go do dalszej współpracy. W tym przypadku windykacja online również jest rozwiązaniem bezpieczniejszym niż przekazanie sprawy windykatorowi. Dzięki wspomnianej już kontroli nad działaniami windykacyjnymi przedsiębiorca ma pewność, że zrobił wszystko, aby zachować poprawne stosunki z dłużnikiem. Kontrahent nie ma także poczucia, że jakaś osoba trzecia go „dręczy”.
 6. Działają legalnie. Możliwości oferowane przez system do windykacji są zgodne z aktualnie obowiązującym prawem i stale aktualizowane. Użytkownicy mają więc pewność, że działają dokładnie tak, jak wymaga tego prawo.
 7. Korzystają z najnowocześniejszych funkcjonalności. System do monitoringu należności i samodzielnej windykacji Vindicat.pl stale automatyzuje swoje usługi. System to swoisty „robot” windykacyjny. Przejmuje szereg automatycznych czynności, na które przedsiębiorca musiałby poświęcić swój cenny czas. Dzięki systemowi do monitoringu należności i samodzielnej windykacji Vindicat.pl - nie musi. Może za to cieszyć się efektami, a zaoszczędzony czas poświęcić na rozwój biznesu.
 8. Nie muszą obawiać się o obsługę systemu. pl to system intuicyjny. Jego obsługa nie powinna sprawić żadnych trudności osobom, które na co dzień pracują przy komputerze. Specjalistyczna, techniczna wiedza absolutnie nie jest konieczna.
 9. Otrzymują realne wsparcie profesjonalistów. Procedury windykacyjne zostały opracowane przez prawników i specjalistów w zakresie odzyskiwania pieniędzy. Do dyspozycji użytkowników jest dział obsługi, a w bardziej skomplikowanych sytuacjach także dział prawny.
 10. Czują, że system się rozwija, a skuteczność windykacji stale wzrasta. Twórcy systemu do monitoringu należności i samodzielnej windykacji Vindicat.pl - dysponującego najlepszą ofertą w zakresie windykacji online - nie spoczywają na laurach. System jest ciągle udoskonalany zgodnie z sugestiami i potrzebami przedsiębiorców. Na przestrzeni lat do podstawowej oferty dołączyła m.in usługa monitoringu należności i dedykowany robot windykacyjny. Vindicat.pl sprawnie reaguje na zmieniające się potrzeby rynku.

Oferta Vindicat.pl - dostosowana do potrzeb i możliwości finansowych firmy

Windykacja online na również jeszcze jeden, bardzo znaczący plus. To rozwiązanie tańsze niż skorzystanie z usług profesjonalnego windykatora lub prawnika, a równocześnie bardzo skuteczne.

Przedsiębiorcy, rejestrując się w systemie Vindicat.pl, mają do wyboru aż cztery oferty. Mogą wybrać, ile spraw chcą miesięcznie prowadzić przy pomocy systemu. Dostępna jest także możliwość prowadzenia nielimitowanej liczby spraw. Użytkownicy mogą też swobodnie zadecydować, czy chcą korzystać z opcji dodatkowych, takich jak m.in. wpis do BIG.

Oferta systemu do monitoringu należności i samodzielnej windykacji Vindicat.pl pozytywnie zaskakuje stosunkiem ceny do jakości. Nie ma sensu przepłacać za rozwiązania mniej efektywne. Windykacja online to skuteczne rozwiązanie, które nie rujnuje portfela małych i średnich przedsiębiorców.

Na marginesie warto także dodać, że obciążenie dłużnika kosztami windykacji jest możliwe także w przypadku windykacji online.

 

System do monitoringu należności i samodzielnej windykacji Vindicat.pl - zwycięzca rankingów w służbie małym i średnim firmom

Zwycięstwo w rankingu na najlepszą ofertę w zakresie windykacji online ma bardzo duże znaczenie praktyczne. Twórcy zestawienia analizowali wszystkie kryteria kluczowe z punktu widzenia użytkownika. W 2020 r. Vindicat.pl znacznie wyprzedził konkurencję. Skuteczność windykacji prowadzonej przy pomocy systemu Vindicat.pl potwierdzają rankingi i stale rosnące zaufanie użytkowników.

Vindicat.pl to jedyny tak pełny, zautomatyzowany i przemyślany system do windykacji online.

Dzięki szeregowi dodatkowych opcji takich jak m.in. monitoring płatności, giełda wierzytelności, czy pieczęć prewencyjna, Vindicat.pl jest prawdopodobnie jedynym narzędziem do obsługi wierzytelności, którego potrzebuje mała i średnia firma. To więcej niż wyłącznie windykacja. Warto zaufać poleceniom innych przedsiębiorców, którzy przekonali się już, jak wiele system Vindicat.pl może zdziałać w ich biznesie.

Oferta Vindicat.pl to w zakresie windykacji online aktualnie najlepsza oferta na rynku.

Warto osobiście sprawdzić, jak wiele można zyskać dzięki windykacji online i wybrać najlepszą ofertę 2020 - ofertę Vindicat.pl.

FAQ:

Czy windykacja online jest bezpieczna?

Jak najbardziej! Nad bezpieczeństwem czuwają eksperci w zakresie windykacji oraz sztab specjalistów IT. Jest to rozwiązanie tak samo legalne i bezpieczne jak „klasyczna” windykacja.

Czy system Vindicat.pl jest aktualizowany zgodnie z najnowszymi zmianami w prawie?

Oczywiście. Użytkownicy otrzymują gwarancję, że działania w ramach systemu Vindicat.pl są profesjonalne i legalne.

Czy procedury windykacji online różnią się od standardowej windykacji?

Zasadniczo nie. W windykacji online również wyróżniamy etapy: prewencji, polubowny, sądowy i egzekucyjny. Przy pomocy systemu Vindicat.pl przedsiębiorca może jednak przejść przez każdy z tych etapów szybciej, bardziej profesjonalnie... i taniej.

Czy za monitoring faktur w systemie Vindicat.pl trzeba dodatkowo zapłacić?

Nie. Opcja monitoringu zawiera się w wybranym abonamencie.

Czy za możliwość umieszczania pieczęci prewencyjnej Vindicat.pl na fakturach trzeba dodatkowo zapłacić?

Nie. Usługa ta także zawiera się w abonamencie i nie wymaga wnoszenia dodatkowych opłat.

Czy przedsiębiorca zarejestrowany w systemie Vindicat.pl może skorzystać z pomocy prawnika?

Tak. Przedsiębiorca może liczyć na stałe wsparcie działu obsługi, a w bardziej skomplikowanych sprawach także działu prawnego.

Czy czynności robota windykacyjnego, np. wysyłanie przez niego wezwań do zapłaty, jest prawnie skuteczne?

Tak. To, czy przedsiębiorca wysłał wezwanie osobiście, czy skorzystał z pomocy systemu, nie ma znaczenia dla jego prawnej skuteczności.

Oceń ten artykuł:

Windykacja w rankingach – Vindicat.pl prowadzi!
Ocena: 5/5
Głosowano: 3 razy.
Twoja ocena: Brak
Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!