• vindicat.pl»
 • Baza wiedzy»Vindicat.pl dla salonów dealerskich w innowacyjnym modelu success fee - zapłać, gdy odzyskasz pieniądze

Vindicat.pl dla salonów dealerskich w innowacyjnym modelu success fee - zapłać, gdy odzyskasz pieniądze

04-05-2021

Czy to możliwe, aby odzyskiwać pieniądze skutecznie, a koszty windykacji pokryć dopiero po jej zakończeniu? Teraz już tak! Właśnie taką możliwość właścicielom salonów dealerskich oferuje innowacyjny system do windykacji online Vindicat.pl. Na czym to polega? Dlaczego automatyczna windykacja online w modelu success fee to rozwiązanie korzystne dla salonów dealerskich? Dowiedz się i poznaj zupełnie nowe oblicze efektywnej windykacji!

Vindicat.pl dla salonów dealerskich w innowacyjnym modelu success fee

Automatyczna windykacja online dla salonów dealerskich - jak przebiega?

Problemy z klientami, którzy nie regulują płatności w terminie, są niestety doskonale znane salonom dealerskim. Nieopłacone faktury z tytułu napraw samochodów, ich serwisowania, czy wynajmu pojazdów zastępczych - to trudności, z którymi mierzy się niemal każdy dealer. Na szczęście nie trzeba się na nie zgadzać. Nie trzeba też cierpliwie znosić kolejnych opóźnień, które w efekcie mogą doprowadzić nawet do zachwiania płynności finansowej salonu. Szybkim i skutecznym rozwiązaniem może być automatyczna windykacja online.

Automatyczna windykacja online to nic innego jak szereg uporządkowanych działań, które prowadzą do odzyskania należności z nieopłaconych faktur. Przebiega w całości przez Internet. Odbywa się przy pomocy systemu Vindicat.pl.

Jak to działa? To proste. Aby skutecznie odzyskiwać pieniądze, wystarczy zarejestrować się w systemie Vindicat.pl. Następnie należy wprowadzić dane z zaległych faktur i jednym kliknięciem uruchomić proces windykacji automatycznej. Potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do Internetu. Całość toczy się samoczynnie - bez zaangażowania osób odpowiedzialnych za firmowe finanse. To szybkie i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy!

 

W jaki sposób system Vindicat.pl odzyska pieniądze dla salonu dealerskiego?

W ramach windykacji automatycznej system Vindicat.pl wykonuje aż 10 powtarzalnych czynności polubownych. Każda z nich zwiększa szansę na szybkie odzyskanie pieniędzy od nierzetelnych klientów salonu.

System Vindicat.pl automatycznie:

 • generuje wezwania do zapłaty (SMS, e-mail),
 • wysyła do klientów powiadomienia o terminie zapłaty (SMS, e-mail),
 • wysyła powiadomienia w wyznaczonym dniu zapłaty (SMS, e-mail),
 • wysyła powiadomienia o zamiarze dodania sprawy na popularną i wysoko pozycjonowaną giełdę wierzytelności Vindicat.pl (SMS, e-mail),
 • dodaje sprawę na giełdę długów,
 • generuje informacje o upublicznieniu danych nierzetelnego klienta na giełdzie długów (SMS, e-mail),
 • wysyła powiadomienia o zamiarze dokonania wpisu do BIG InfoMonitor (SMS, e-mail),
 • wysyła powiadomienia o zamiarze skierowania sprawy do sądu (SMS, e-mail),
 • dodaje wpis dotyczący zadłużenia do BIG InfoMonitor,
 • powiadamia dłużnika o wpisie do BIG (SMS, e-mail).

Wszystkie te działania, dzięki innowacyjnemu modelowi success fee, aż do momentu odzyskania pieniędzy lub przerwania windykacji automatycznej, są bezpłatne!

Są też skuteczne. Umieszczenie danych dłużnika na popularnej giełdzie długów lub w znanym BIG zwykle działa na nierzetelnego klienta jak przysłowiowy kubeł zimnej wody. Dzięki temu efektywnie motywuje go do zapłaty.

Jak działa windykacja success fee w systemie Vindicat.pl i ile kosztuje?

Model success fee, który wyróżnia ofertę Vindicat, zakłada, że płatność za wszystkie działania przeprowadzone w ramach windykacji automatycznej, odbywa się dopiero po odzyskaniu pieniędzy. W praktyce oznacza to, że aż do tego momentu proces windykacji jest darmowy - a salon dealerski nie ponosi w związku z nim żadnych opłat! Koszty prowizji, regulowanej po odzyskaniu pieniędzy, to natomiast jedynie 6% kwoty odzyskanej należności.

Przykład:
Salon dealerski ma do odzyskania kilkadziesiąt należności od różnych klientów, wynikających z wystawionych faktur VAT. Większość faktur dotyczy należności z tytułu napraw samochodów i serwisowania oraz opiewa na kwotę ok. 500 zł. Dzięki windykacji automatycznej w modelu success fee w systemie Vindicat.pl salon nie musi inwestować w windykację już na samym początku. Jedyne, co musi zrobić, to poświęcić czas na wprowadzenie danych do systemu i uruchomienie windykacji automatycznej. I już - windykacja będzie toczyć się samoczynnie, bez wnoszenia żadnych opłat startowych. Po odzyskaniu pieniędzy opłata z tytułu jednej odzyskanej należności będzie wynosiła tylko 6% wartości faktury, czyli w tym przykładzie - 30 zł. Co ważne, salon będzie musiał uiścić ją dopiero po zakończeniu windykacji. To rozwiązanie dla dealerów, którzy nie chcą przepłacać tam, gdzie nie muszą!

Innowacyjna windykacja online w modelu success fee to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale i czasu

Dla salonów dealerskich, które często mają do odzyskania należności z kilkudziesięciu lub nawet kilkuset faktur, równie ważny jest czas. W przypadku standardowych metod odzyskiwania należności podjecie czynności windykacyjnych co do tak dużej liczby faktur byłoby bardzo czasochłonne. Wymagałoby też zaangażowania osób zarządzających finansami salonu (oraz oczywiście zapłaty za ich pracę). Tymczasem w systemie Vindicat.pl cały proces windykacji przebiega automatycznie. Wystarczy jedynie poświęcić czas na wprowadzenie danych do systemu... i obserwować jego pracę!

Przykład:
Salon dealerski dotychczas prowadził windykację, korzystając wyłącznie z własnych zasobów. Dział finansowy regularnie wysyłał kilkadziesiąt wezwań do zapłaty i przypomnień SMS do klientów, którzy spóźniali się z zapłatą. W skali miesiąca przeznaczał na to dobrych kilkanaście godzin! To czas, który mógłby przeznaczyć na czynności związane z biznesowym rozwojem salonu. Oszczędność czasu umożliwia właśnie system Vindicat.pl. Dzięki automatycznej windykacji całość procesu odzyskiwania należności toczy się automatycznie. System znacząco minimalizuje konieczność osobistego zaangażowania osób zarządzających finansami salonu dealerskiego, bez uszczerbku dla skuteczności windykacji.

Dlaczego windykacja success fee w systemie Vindicat.pl to dobre rozwiązanie dla salonów dealerskich?

Oszczędność czasu i pieniędzy to najważniejsze korzyści płynące z automatycznej windykacji online w modelu success fee. To jednak jeszcze nie wszystko. System ma kilka dodatkowych cech, które docenią salony dealerskie.

 • System Vindicat.pl pozwala ułożyć i udoskonalić procesy windykacyjne Tzw. robot windykacyjny, w ramach automatycznej windykacji, krok po kroku realizuje aż 10 skutecznych działań windykacyjnych. Tymczasem, salon windykujący samodzielnie, prawdopodobnie ograniczyłby się jedynie do wysyłki wezwań do zapłaty. Być może pominąłby tak korzystne możliwości jak m.in. upublicznienie danych nierzetelnego klienta. Dzięki automatycznej windykacji w modelu success fee już nie trzeba z nich rezygnować!
 • Jedną z czynności, jaka wchodzi w zakres windykacji automatycznej, jest dodanie długu na giełdę długów Vindicat. Dane klienta salonu, po tym, jak trafią na giełdę wierzytelności, będą doskonale widoczne w wyszukiwarce internetowej - m.in. dla jego partnerów biznesowych, ale też rodziny, czy znajomych. To bardzo skuteczny sposób, aby zmotywować klienta do szybszej zapłaty... i unikania zadłużenia w przyszłości.
 • Vindicat.pl korzysta z systemu e-płatności FiberPay. Dzięki niemu klient, który do tej pory nie uregulował faktury, może szybko zapłacić, korzystając z wygenerowanego linka do płatności. Może to zrobić również z poziomu smartfona. Wystarczy, że kliknie link i dokona przelewu, korzystając ze swojego konta bankowego - bez konieczności uciążliwego wypełniania formularzy. Zwiększa to szanse na to, że faktycznie zapłaci (i zrobi to szybko)!
 • Użytkownicy Vindicat.pl nigdy nie są pozostawieni sami sobie. W trakcie całego procesu windykacji mogą liczyć na rzetelne i szybkie wsparcie działu obsługi klienta. W bardziej skomplikowanych sprawach mogą również skorzystać ze wsparcia działu prawnego. Składa się on wyłącznie z ekspertów w zakresie windykacji.
 • System Vindicat.pl to sprawdzone i bezpieczne narzędzie do windykacji online. Korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych, które dbają o pełne bezpieczeństwo użytkowników i przetwarzanych informacji. W ramach windykacji automatycznej podejmowane są wyłącznie bezpieczne czynności, oparte o dane wprowadzone przez użytkownika. Wszystkie są zgodne z aktualnie obowiązującym prawem i na bieżąco do niego dostosowywane.
 

Vindicat.pl - system, któremu mogą zaufać salony dealerskie

Vindicat.pl to w pełni kompleksowe narzędzie do windykacji online. System jako jedyny na rynku oferuje możliwość w pełni automatycznej windykacji oraz model rozliczenia success fee. Nie musisz dłużej martwić się, o to, czy w budżecie Twojego salonu dealerskiego wystarczy środków na windykację. Teraz możesz zapłacić dopiero po tym, jak sam odzyskasz pieniądze od nierzetelnych klientów.

93% spraw prowadzonych przy pomocy systemu Vindicat.pl kończy się sukcesem na etapie polubownym. Zaufało nam już kilka tysięcy przedsiębiorców. Sprawdź naszą ofertę już teraz. Przekonaj się, że windykacja w Twoim salonie może być bardziej skuteczna i angażować znacznie mniej czasu.

Oceń ten artykuł:

Vindicat.pl dla salonów dealerskich w innowacyjnym modelu success fee - zapłać, gdy odzyskasz pieniądze
Ocena: 5/5
Głosowano: 5 razy.
Twoja ocena: Brak
Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!