Vindicat.pl fintechem roku 2024 wg. Home&Market

23-05-2024
Vindicat.pl fintechem roku 2024 wg. Home&Market

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

 

Fintechy, jako nowoczesne technologie finansowe, odgrywają coraz większą rolę w kształtowaniu gospodarek na całym świecie.

„Fintechy stały się dla banków poważną konkurencją, bo skupiły się na prawdziwym problemie i potrzebie klientów, trafiały w punkt bezzbędnych słów, teorii i zawiłości. Miały proste i intuicyjne procesy, nieosiągalne w bankach. Owszem, ich oferta nie należała do najtańszych, ale dostępność do nich była na tyle szeroka, że korzystali z niej ci klienci, którym bardzo zależało na produktach fintechowyh i byli skłonni za to zapłacić. A popyt zrobił swoje” – mówi na łamach naszego raportu Ewa Kraińska, ekspert ds. e-commerce i usług finansowych, twórczyni i prezeska When U Buy. Czy dziś na linii banki tradycyjne – fintech widać konkurencję? Przyglądając się rynkowi, można mieć poczucie, że dążą one raczej do synergii. Obecność młodych, prężnych firm technologicznych działa mobilizująco na sektor bankowy, podnosi poprzeczkę, wymusza niestandardowe działanie. To dobrze wpływa na sektor finansowy ogólnie. 

Przyjrzyjmy się rozwiązaniom fintechowym, oferowanym przez rodzimych przedsiębiorców. Znajdą je Państwo w zestawieniu przygotowanym przez redakcję Home&Market.

Sprawdź, co mają w swojej ofercie fintechy, jakie usługi świadczą i kogo wspierają swoją działalnością.

 

Link do raportu: Fintech roku 2024 - raport

Vindicat.pl automatyzuje proces zarządzania wierzytelnościami, zaczynając od działań prewencyjnych, integrując się z systemami księgowymi, zarządza monitoringiem płatności, windykacją polubowną oraz wspiera windykację sądowo-egzekucyjną. Dzięki tym działaniom dostarcza firmom korzyści związane z podniesieniem efektywności procesu oraz ograniczaniem kosztów, co w dzisiejszych czasach jest kluczowe.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!