Zakres usługi Vindicat.pl - zobacz jak działać skutecznie i wygodnie

13-12-2017

Jeśli chcesz oszczędzić swój czas i pieniądze, działać zgodnie z prawem, uniknąć pomyłek i błędów, kontrolować proces 24 godziny 7 dni w tygodniu, zachować dobre relacje z kontrahentem skorzystaj z prostego systemu on-line Vindicat.pl.

85% polskich przedsiębiorców ma problem z niezapłaconymi fakturami. Vindicat.pl to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu w kilku prostych krokach odzyskamy swoje pieniądze.

Wezwanie do zapłaty to profesjonalny dokument, który wygenerujemy w systemie Vindicat.pl. Uwzględnia on należne odsetki oraz koszty windykacji 40 euro, którymi możemy obciążyć dłużnika.

Vindicat.pl daje także możliwość przeprowadzenia negocjacji on-line, dzięki którym rozłożymy zobowiązanie dłużnika na raty.

System daje dostęp do giełdy długów, dzięki której dane o dłużniku będą wysoko pozycjonowane w internecie, co przełoży się na szybsze odzyskanie należności.

W systemie Vindicat.pl można pobrać także raport o wiarygodności kontrahenta oraz dopisać go do rejestru BIG InfoMonitor.

Dzięki Vindicat.pl wygenerujemy gotowe wnioski do sądu i e-sądu.

Vindicat.pl to także kancelaria windykacyjna, której można zlecić kompleksową obsługę zobowiązania oraz odzyskanie pieniędzy.

Zarejestruj się już dziś

Vindicat.pl – Skuteczna windykacja on-line

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!