Zakres usług BIG InfoMonitor w systemie Vindicat.pl

13-11-2017

BIG InfoMonitor jako jedyne biuro informacji gospodarczej w Polsce posiada dostęp do informacji zgromadzonych w biurze informacji kredytowej.

Grzegorz Kozłowski: Raport BIG InfoMonitr jest to zbiór informacji o bieżącym stanie zobowiązań przedsiębiorców i konsumentów.

Bogusław Bieda: Nasza współpraca strategiczna z BIG InfoMonitor polega na dostarczeniu dwóch usług: raport kontrahenta, a drugi to jest wpis do BIG.

Prawie połowę przedsiębiorców dotknął problem zatorów płatniczych. Średnio 15% długów wpisanych do rejestru BIG InfoMonitor zostaje spłaconych w ciągu 3 miesięcy od momentu ich wpisania.

Grzegorz Kozłowski: W BIG-u znajdują się zarówno kontrahenci, którzy zaliczyli tak zwaną wpadkę w płatnościach jakiś, w regulowaniu swoich zobowiązań, ale również ci, którzy zdecydowali się, że ich dane o terminowo spłacanych zobowiązaniach znajdą się w takim rejestrze i to potwierdza ich wiarygodność płatniczą w przyszłych relacjach biznesowych.

Dzięki współpracy BIG InfoMonitor i Vindicat.pl klient ma możliwość skorzystania z dwóch usług: raportu o płynności finansowej kontrahenta oraz wpisu do rejestru BIG InfoMonitor.

Bogusław Bieda: Jest to bardzo prosta czynność, polega na kliknięciu na odpowiednie pole „Pobierz raport”, wygenerowaniu raportu no i zapoznaniu się z jego treścią.
System Vindicat.pl jest prostym zautomatyzowanym zestawem narzędzi on-line, dzięki któremu możesz odzyskać swoje należności.

Vindicat.pl – Skuteczna windykacja on-line.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!