Skuteczne wezwanie do zapłaty z Vindicat.pl

06-09-2017

Tomasz Słodki: 10 sekund – tyle trwało wygenerowanie dokumentów przez system Vindicat, wysłania go do klienta, a także doliczenia kosztów odsetek oraz kosztów windykacyjnych.

Matusz Jakóbiak: Skuteczne wezwanie do zapłaty uświadamia dłużnika o konsekwencjach oraz nakłania do ugodowego zamknięcia sprawy. Wprowadzenie do systemu Vindicat.pl zajmuje około 60 sekund. Samo wysłanie SMS-a i maila odbywa się automatycznie.

Miakołaj Ślęzak: Naliczone odsetki jak i informacja o skierowaniu sprawy do sądu wywierają psychologiczny wpływ na osobę zadłużoną. W przypadku, gdy dłużnik nie odbierze wezwania do zapłaty, stanowi ono i tak skuteczny dowód w postępowaniu sądowym.

Tomasz Słodki: Za każdym razem kiedy próbuje odzyskać pieniądze od dłużnika wchodzę z nim w złą relację. Przez system Vindicat.pl nie muszę psuć tej relacji, dlatego, że robi to za mnie tak naprawdę automat. Ja jestem miły dla klienta, klient dostaje wezwanie, działa to na niego psychologicznie i przesyła mi pieniądze na konto.

Bogusław Bieda: Przed-sądowe wezwanie do zapłaty informuje dłużnika o wysokości zobowiązania, w którym są należne odsetki oraz opłata 40 euro. Dodatkowo informuje o dacie spłaty zobowiązania oraz daje szansę na polubowne zamknięcie sprawy. W przypadku kiedy dłużnik spłaci zobowiązanie dajemy gwarancje zamknięcia sprawy.

Zarejestruj się już dziś.

Vindicat.pl – Skuteczna windykacja on-line.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!