Skuteczna windykacja online - zakres usług Vindicat.pl

24-08-2017

Twoja firma ma dłużników i nie wiesz jak odzyskać swoje pieniądze? Skorzystaj z innowacyjnego i skutecznego systemu Vindicat.pl, w którym szybko i sprawnie odzyskasz należne ci środki.

Bogusław Bieda: Vindicat.pl jest prostym zautomatyzowanym zestawem narzędzi on-line, dzięki którym możemy podnieść płynność finansową naszej firmy.

Tomasz Słodki: Jedna z moich klientek była dłużna mi pieniądze. Próbowałem je odzyskać przez miesiąc – bez skutecznie. Trafiłem w końcu na portal Vindicat, wygenerowałem wezwanie do zapłaty, otrzymała je mailem i SMS-em, no i pieniądze następnego dnia były na moim koncie.

Po zalogowaniu do panelu masz wiele możliwości automatycznego generowania profesjonalnych dokumentów, które zostały przygotowane przez prawników Vindicat.pl.

Dzięki temu oszczędzasz czas i nie jesteś narażony na ponoszenie dodatkowych kosztów obsługi prawnej.

Mikołaj Ślęzak: Dobrze skonstruowane dokumenty uwzględniają obecne regulacje prawne. Zostały zaprojektowane przez profesjonalistów, przez co gwarantują skuteczność popartą naszym doświadczeniem.

W kilka sekund automatycznie wygenerujesz gotowe pisma takie jak:

  • wezwanie do zapłaty

  • ugoda w procesie negocjacji

  • pismo o upublicznieniu danych dłużnika na giełdzie długów

  • pozew do sądu i e-sądu

  • wnioski egzekucji komorniczej

Jakub Konkel: Skuteczność giełdy długów opiera się na wykorzystaniu narzędzi marketingu cyfrowego. W momencie, w którym osoba zadłużona wyświetla się w wyszukiwarce z adnotacją „Uwaga, dłużnik”, istotnie ogranicza to jej wiarygodność na rynku.

Mateusz Jakóbiak: Pomimo automatyzacji przedsiębiorca ma wpływ na podejmowane kroki, dzięki czemu zachowuje dobre relacje z klientem.

Dzięki rejestracji w systemie Vindicat.pl uzyskujesz dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do tego, by odzyskać twoje pieniądze.

Mateusz Jakóbiak: Możemy obciążyć dłużnika kosztami windykacji, co powoduje, że na korzystaniu z systemu można jeszcze zarobić.

Zarejestruj się już dziś.

Vindicat.pl – Skuteczna windykacja on-line

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!