Kancelaria windykacyjna Vindicat.pl

06-09-2017

Twoja firma ma dłużników i nie masz czasu na odzyskiwanie pieniędzy? Skorzystaj z usług kancelarii Vindicat.pl. Dzięki której szybko i sprawnie odzyskasz pieniądze.

Matusz Jakóbiak: Kancelaria Vindicat.pl nie pobiera opłaty wstępnej za przyjęcie i analizę sprawy. Jej jedynym wynagrodzeniem jest prowizja od odzyskanych pieniędzy od dłużnika. Prowizja jest płatna w momencie odzyskania pieniędzy od dłużnika. Powoduje to, że zlecenie sprawy kancelarii Vindicat.pl jest niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem na rynku.

Po zarejestrowaniu się w systemie Vindicat.pl wystarczy, że wprowadzisz dane dłużnika i dane dotyczące wierzytelności , a później bez żadnych opłat zlecisz sprawę kancelarii Vindicat.pl. W razie potrzeby możesz także bezpłatnie zlecić wprowadzanie danych pracownikom kancelarii.

Bogusław Bieda: Kancelaria windykacyjna Vindicat.pl ma 94% skuteczność, dzięki czemu jest najefektywniejszą kancelarią windykacyjną w Polsce.

Dzięki zleceniu sprawy kancelarii Vindicat.pl możesz monitorować postęp sprawy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w systemie Vindicat.pl. Każde nowe podjęte działanie w kancelarii zostanie zarejestrowane.

Matusz Jakóbiak: Kancelaria Vindicat.pl może obciążyć dłużnika, który jest przedsiębiorcą wszystkimi kosztami windykacji.

Po zaakceptowaniu warunków umowy i przesłaniu jej skanu, kancelaria rozpoczyna działanie już tego samego dnia.

Jeśli nie chcesz tracić czasu na odzyskiwanie pieniędzy zleć sprawę kancelarii Vindicat.pl.

Zarejestruj się już dziś.

Vindicat.pl – Skuteczna windykacja on-line.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!