Skuteczna windykacja Wrocław

Wybierając usługi Vindicat sprawnie odzyskasz pieniądze

W 3 krokach odzyskaj
pieniądze i zapłać tylko
od sukcesu

Jedynie 6% od odzyskanej kwoty z niezapłaconej faktury

 • 1
  Wprowadź lub wczytaj faktury do systemu Vindicat
 • 2
  Włącz robota, który uruchomi proces windykacji
 • 3
  Odzyskaj pieniądze z zaległej faktury

93% spraw

Zakończonych sukcesem
na etapie postępowania polubownego

Pełna integracja z:

Księgowość online
Prosty program do faktur online
Księgowość online
Księgowość online
Księgowość online

Jeżeli kierujesz własną firmą, to niejednokrotnie mierzysz się z trudnościami wynikającymi z nieterminowych płatności z tytułu wystawionych faktur. Kiedy, Twój kontrahent uchyla się od płatności za fakturę, ważne jest, aby jak najszybciej podjąć działania windykacyjne.

Niestety raptem co piąta faktura jest opłacana terminowo. Tylko nieliczne przedsiębiorstwa cieszą się płatnością faktur na czas.

Unikanie przez kontrahentów płatności faktur w wyznaczonym terminie może wyrządzić szkodę Twojej firmie, doprowadzając ją do problemów finansowych, czego konsekwencją może być nawet jej upadek.

Firma windykacyjna we Wrocławiu

Windykacja długów zazwyczaj jest procedurą czasochłonną.

Nie tylko wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy, ale również jest bardzo stresująca. W związku z tym windykację należności warto przekazać specjalistycznej firmie windykacyjnej, która w profesjonalny sposób zajmie się odzyskaniem zobowiązania od Twojego kontrahenta. Oprócz zlecenia windykacji kancelarii możesz również odzyskać dług we własnym zakresie, korzystając z aplikacji do samodzielnej windykacji online VINDICAT.pl.

Co zyskasz dzięki programowi
do windykacji VINDICAT

Przydatne
funkcjonalności

Zestaw bardzo przydatnych narzędzi do windykacji długów m.in. :

 • Gotowe wezwania do zapłaty
 • Negocjacje online
 • Najwyżej pozycjonowana giełda długów w Polsce
 • Wpis do Big InfoMonitor

Wybierając usługi VINDICAT:

  Automatyzujesz proces
  odzyskania należności

  Obniżasz koszty procesu
  zachowując wysoką skuteczność

  Skontaktuj się z nami!

  Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak tylko to możliwe

  Zadzwoń pod numer
  lub
  Wypełnij poniższy formularz i pozostaw Twoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

  Administratorem podanych danych osobowych jest Vindicat sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą wykorzystywane w celu obsługi złożonego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym przysługujących Ci praw, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Windykacja Wrocław

  Jeśli interesuje Cię skuteczna, profesjonalna i zgodna z prawem windykacja we Wrocławiu, nie mogłeś lepiej trafić. Wielu mieszkańców tego pięknego miasta odzyskało swoje należności dzięki temu, że zaufało VINDICAT. Skuteczność to podstawowa wartość, jaką kierujemy się w pracy, dlatego możesz nam w pełni zaufać. Kim jesteśmy? VINDICAT to profesjonalna i rzetelna firma windykacyjna we Wrocławiu, zajmująca się ściąganiem długów. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz liczne sukcesy na naszym koncie. Do klientów zawsze podchodzimy indywidualnie, proponując rozwiązania dopasowane do Twojej sprawy. Przekonaj się o tym osobiście, kontaktując się z nami. Chętnie pomożemy także w Twojej sprawie!

  Jesteśmy lepsi niż inne firmy windykacyjne z Wrocławia

  Jeśli masz problem z nierzetelnymi kontrahentami, nie zwlekaj, ale zgłoś się do nas. Wbrew pozorom, czas ma ogromne znaczenie, a im szybciej zaczniesz działać, tym lepiej. Nie warto zanadto zwlekać, tylko od razu zgłosić się z problemem do profesjonalistów, takich jak nasza kancelaria windykacyjna we Wrocławiu. Zawsze robimy wszystko, aby pomóc naszym klientom, a do tego możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie. Doskonale wiemy, że większość polskich przedsiębiorców prędzej czy później spotyka się z sytuacją, w której ich kontrahenci mają trudności z płaceniem na czas. Dzięki nam problem ten nie będzie dla Ciebie aż tak uciążliwy. Zajmiemy się windykacją długów we Wrocławiu i okolicznych miastach, pozwalając Ci przejść przez ten proces gładko i spokojnie. Z nami oszczędzisz sobie nerwów! Przekonaj się o tym, że VINDICAT to doskonały wybór. Zaufało nam już wiele osób, a dziś pytamy, co możemy zrobić dla Ciebie?

  Skuteczność to nasze drugie imię

  Nie jesteś jedyną osobą, która zmaga się z problemem nieterminowych płatności za wystawione faktury. Przyjmuje się, że zaledwie około co piąty tego typu dokument jest przez płatnika realizowany w terminie. Wiemy, że często jest to sytuacja frustrująca, irytująca i wywołująca wiele innych nieprzyjemnych emocji. Dlatego, jeśli chodzi o odzyskiwanie długów we Wrocławiu, to przede wszystkim stawiamy na skuteczność. Powierz nam swoją sprawę, a będziesz mieć pewność, że odzyskasz należne Ci pieniądze. Wiele lat działania w branży sprawia, że mamy ogromną wiedzę i doświadczenie, które chętnie wykorzystamy do tego, aby Ci pomóc. Korzystamy ze skutecznych i w pełni legalnych narzędzi, które pozwalają szybko osiągnąć efekty. Nasza kancelaria zajmująca się windykacją we Wrocławiu może zająć się wszystkim za Ciebie lub udostępnić Ci prosty system online, który posłuży Ci wsparciem w samodzielnym zamknięciu Twojej sprawy. Wszystko zależy od tego, jaką opcję preferujesz.

  Ściąganie długów - Wrocław ma w nas konkretne wsparcie

  Nasza firma windykacyjna we Wrocławiu to coś więcej niż tylko obietnice. To realne i skuteczne wsparcie, dzięki któremu odzyskasz długi od zalegających z płatnością kontrahentów. Wiemy, jak wielkim problemem mogą być zaległości w realizacji faktur i przypominamy, że wcale nie musisz się na to godzić. Oferujemy realną i konkretną pomoc na wielu płaszczyznach. To czyni z nas partnera, któremu warto zaufać i powierzyć swoją sprawę. Jak już wspomnieliśmy, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Tak samo będzie w Twoim przypadku. Nie trać czasu i zacznij działać już dziś, kontaktując się z nami. Wspólnie omówimy Twoją sytuację, podpowiemy, co można zrobić i rozpoczniemy działania. Kluczem do sukcesu jest sprawdzona kancelaria. Windykacja we Wrocławiu z VINDICAT będzie najlepszym rozwiązaniem.

  Profesjonalna i skuteczna windykacja długów – Wrocław i okolice

  Jeżeli zależy Ci na tym, aby legalnie, sprawnie i bezproblemowo odzyskać należne Ci pieniądze, zwróć się do profesjonalistów. Dzięki temu oszczędzisz sobie stresu oraz wielu negatywnych emocji, jakie często towarzyszą ściąganiu długów. Klienci, którzy nam zaufali śpią spokojnie, ponieważ wiedzą, że ich sprawa jest w najlepszych rękach. Działamy skutecznie oraz zgodnie z prawem, dlatego Ty nie musisz się niczym przejmować. Mamy ogromne doświadczenie i nastawienie, które ułatwia nam osiągnięcie sukcesu i pozytywne rozwiązanie Twojej sprawy. Nie bój się i podejmij stanowcze kroki w celu odzyskania swoich pieniędzy. Nasza firma windykacyjna służy wsparciem i pomocą. Skontaktuj się z nami już dziś, aby wspólnie ustalić wszelkie szczegóły.

  Pozwól sobie pomóc

  Nie sprawimy, że zapomnisz o problemie, jakim jest nieterminowe opłacanie faktur przez kontrahentów, ale zadbamy o to, by był on jak najmniej dotkliwy i szybko się rozwiązał. Nasza kancelaria windykacyjna, zajmująca się odzyskiwaniem długów we Wrocławiu i okolicach jest po to, aby Ci pomóc. Zapoznaj się z naszą ofertą, a w przypadku dodatkowych pytań, nie wahaj się z nami skontaktować. Z przyjemnością zajmiemy się Twoją sprawą. Zadzwoń do nas lub przedstaw swoją sprawę w formularzu na stronie, a oddzwonimy, żeby porozmawiać o problemie i jego możliwych rozwiązaniach. Pamiętaj, że im szybciej zwrócisz się o pomoc, tym lepiej. Pozwól się wesprzeć.

  Skutecznie odzyskuj długi
  Bądź na bieżąco!
  Polub nas na Facebooku!