Skuteczna windykacja Opole

Wybierając usługi Vindicat sprawnie odzyskasz pieniądze

W 3 krokach odzyskaj
pieniądze i zapłać tylko
od sukcesu

Jedynie 6% od odzyskanej kwoty z niezapłaconej faktury

  • 1
    Wprowadź lub wczytaj faktury do systemu Vindicat
  • 2
    Włącz robota, który uruchomi proces windykacji
  • 3
    Odzyskaj pieniądze z zaległej faktury

93% spraw

Zakończonych sukcesem
na etapie postępowania polubownego

Pełna integracja z:

Prosty program do faktur online
Księgowość online
Księgowość online
Księgowość online

Niektóre przedsiębiorstwa miewają spore problemy z klientami, którzy nie reagują na wystawione faktury vat. W związku, z czym firmy powinny jak najszybciej reagować na sytuacje, w których kontrahenci unikają spłaty ich należności. Dzięki szybkiej reakcji przedsiębiorcy znacząco rosną szanse odzyskania długu.

Czy wiesz, że tylko 20% faktur jest opłacane w wyznaczonym terminie?

Zdarzają się branże, w których nie dochodzi do przykrych sytuacji związanych z brakiem płatności z tytułu wystawionej faktury. Jednak jest ich bardzo mało na rynku gospodarczym. Trzeba wiedzieć, że takie sytuacje, jak nieterminowość w płatnościach, a przede wszystkim brak regulowania należności doprowadza często niestety do zamknięcia przez przedsiębiorcę swojej firmy.

windykacja Opole

Firma windykacyjna w Opolu

Windykacja należności jest procesem bardzo czasochłonnym. Przedsiębiorca, który stara się odzyskać swoje należności, musi posiadać wiedzę na temat windykacji, jak również panować nad stresem związanym z odzyskiwaniem długu. Jednak może skorzystać z pomocy profesjonalnej kancelarii windykacyjnej, która wyręczy go w windykacji należności od kontrahenta. Natomiast, jeśli przedsiębiorca chce windykować samodzielnie, ma oczywiście taką możliwość. Dzięki specjalnej aplikacji do samodzielnej windykacji długów może bez problemu, w szybki sposób odzyskać swoje pieniądze. Wystarczy zarejestrowanie się w programie VINDICAT.pl i wygenerowanie odpowiednich dokumentów pozwalających w profesjonalnej windykacji.

System VINDICAT - zobacz jak to działa

Używając systemu masz pełną kontrolę nad procesem odzyskiwania pieniędzy, dzięki dostępowi 24/7

Zarejestruj się bezpłatnie

Wybierając usługi VINDICAT jesteś pewien, że wykorzystane zostaną wszystkie potrzebne i dostępne narzędzia prawa w celu odzyskania Twoich pieniędzy. Każdą windykację długu rozpoczyna wysłanie dłużnikowi wezwania do zapłaty wraz z przeprowadzeniem z nim negocjacji. Następnie jeśli jest tak potrzeba przeprowadzane jest postępowanie sądowe, a windykację kończy zlecenie sprawy komornikowi.

Skontaktuj się z nami!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak tylko to możliwe.
Zadzwoń pod numer: 796 123 124
lub wypełnij poniższy formularz i pozostaw Twoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

pokaż więcej
Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!