Skuteczna windykacja Katowice

Wybierając usługi Vindicat sprawnie odzyskasz pieniądze

W 3 krokach odzyskaj
pieniądze i zapłać tylko
od sukcesu

Jedynie 6% od odzyskanej kwoty z niezapłaconej faktury

  • 1
    Wprowadź lub wczytaj faktury do systemu Vindicat
  • 2
    Włącz robota, który uruchomi proces windykacji
  • 3
    Odzyskaj pieniądze z zaległej faktury

93% spraw

Zakończonych sukcesem
na etapie postępowania polubownego

Pełna integracja z:

Prosty program do faktur online
Księgowość online
Księgowość online
Księgowość online

Prowadząc własną działalność gospodarczą, na pewno spotkałeś się z kontrahentami, którzy zalegają z płatnością faktur. Dlatego musisz pamiętać o bardzo ważnej kwestii, jaką jest czas, w którym powinieneś odpowiednio zareagować. Dzięki temu będziesz w lepszej pozycji niż przedsiębiorcy, którzy zwlekali z podjęciem odpowiednich kroków prowadzących do odzyskania swoich należności.

Obecnie raptem 20% faktur jest regulowana w terminie.

Niestety na rynku jest bardzo mało firm nie mających kłopotów z terminowymi płatnościami faktur przez kontrahentów. Musisz zachować szczególną ostrożność w przypadku klientów, którzy uchylają się od płacenia faktur. Takie ich zachowanie i brak wcześniejszej Twojej reakcji może doprowadzić problemów z płynnością, a nawet do upadku Twojej firmy!

windykacja Katowice

Firma windykacyjna w Katowicach

Windykacja należności jest procesem długotrwałym, dlatego każdy przedsiebiorca powinien uzbroić się w cierpliwość. Ponadto wymaga ona specjalnej wiedzy, a także odporności na stres. Jeśli nie masz czasu na samodzielne działania windykacyjne warto przekazać prowadzenie windykacji profesjonalnej kancelarii, która szybko odzyska dług od kontrahenta. Jeśli natomiast chcesz sam podjąć się odzyskiwaniu należności, możesz tego dokonać dzięki programowi VINDICAT.pl. Za pośrednictwem aplikacji do samodzielnej windykacji online będziesz mógł wygenerować odpowiednie dokumenty i odzyskać swoje pieniądze.

System VINDICAT - zobacz jak to działa

Używając systemu masz pełną kontrolę nad procesem odzyskiwania pieniędzy, dzięki dostępowi 24/7

Zarejestruj się bezpłatnie

Kancelaria VINDICAT daje gwarancję szybkiej i skutecznej windykacji dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi prawnych. Odzyskiwanie należności odbywa się zgodnie z kolejnością i pocedurą, jaka występuje w procesie windykacyjnym. Windykacja rozpoczyna się od wysłania wezwania do zapłaty, natomiast kończy na ostatecznym kroku, jakim jest postępowanie komornicze.

Skontaktuj się z nami!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak tylko to możliwe.
Zadzwoń pod numer: 796 123 124
lub wypełnij poniższy formularz i pozostaw Twoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

pokaż więcej
Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!