Skuteczna windykacja Gdańsk

Wybierając usługi Vindicat sprawnie odzyskasz pieniądze

W 3 krokach odzyskaj
pieniądze i zapłać tylko
od sukcesu

Jedynie 6% od odzyskanej kwoty z niezapłaconej faktury

 • 1
  Wprowadź lub wczytaj faktury do systemu Vindicat
 • 2
  Włącz robota, który uruchomi proces windykacji
 • 3
  Odzyskaj pieniądze z zaległej faktury

93% spraw

Zakończonych sukcesem
na etapie postępowania polubownego

Pełna integracja z:

Księgowość online
Prosty program do faktur online
Księgowość online
Księgowość online
Księgowość online

Każdy przedsiębiorca, który posiada własną działalność gospodarczą prędzej, czy później musi uporać się z trudnościami, jakie wynikają z braku płatności faktur na czas. Jeśli spotkałeś się z takim kontrahentem, ważne jest, abyś w odpowiednim czasie zareagował, rozpoczynając proces windykacyjny.

Obecnie zaledwie dwie na dziesięć faktur jest regulowana terminowo.

Prowadząc własną firmę, musisz wiedzieć, że duża ilość niezapłaconych faktur może doprowadzić Twój biznes do upadłości finansowej, a nawet do jej upadłości.

Firma windykacyjna w Gdańsku

Odzyskiwanie należności od nierzetelnych kontrahentów jest czynnością, której należy poświęcić wiele uwagi, skupienia i zaangażowania. Windykacja jest procesem mocno stresujących i wymagających odpowiedniej wiedzy w tym kierunku. W związku z tym warto podjąć współpracę z profesjonalną kancelarią windykacyjną, która podejmie się tej czynności. Natomiast, jeśli chcesz przeprowadzić ten proces samodzielnie, możesz zrobić to za pomocą systemu do samodzielnej windykacji VINDICAT.pl. System do samodzielnej windykacji online pozwoli Ci w łatwy, szybki i fachowy sposób przeprowadzić postępowanie windykacyjne.

Co zyskasz dzięki programowi
do windykacji VINDICAT

Przydatne
funkcjonalności

Zestaw bardzo przydatnych narzędzi do windykacji długów m.in. :

 • Gotowe wezwania do zapłaty
 • Negocjacje online
 • Najwyżej pozycjonowana giełda długów w Polsce
 • Wpis do Big InfoMonitor

Wybierając usługi VINDICAT:

  Automatyzujesz proces
  odzyskania należności

  Obniżasz koszty procesu
  zachowując wysoką skuteczność

  Skontaktuj się z nami!

  Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak tylko to możliwe

  Zadzwoń pod numer
  lub
  Wypełnij poniższy formularz i pozostaw Twoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

  Administratorem podanych danych osobowych jest Vindicat sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą wykorzystywane w celu obsługi złożonego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym przysługujących Ci praw, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Profesjonalna i skuteczna windykacja – Gdańsk wybiera VINDICAT! Pomogliśmy już wielu klientom z tego miasta odzyskać należne im od dłużników pieniądze. Jesteśmy partnerem, któremu warto zaufać! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nierzetelni kontrahenci stanowią spory problem, a sytuacja, w której ktoś nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych to wiele nerwów i negatywnych emocji. Dlatego do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, oferując najlepsze rozwiązania. Nasza firma windykacyjna w Gdańsku jest skuteczna, rzetelna i profesjonalna. Na nasze wsparcie możesz liczyć w każdej sytuacji. Zainteresowany naszą ofertą? W takim razie skontaktuj się z nami już dziś – zobaczymy, jak możemy Ci pomóc.

  Windykacja długów – Gdańsk i okoliczne miejscowości

  Twoi kontrahenci mają problem z płaceniem na czas? Wiele osób się z tym zmaga! Brak terminowych płatności dotyka większość polskich przedsiębiorców. Część z nich w takim przypadku decyduje się na profesjonalną pomoc – jest to najlepsza, najszybsza i najskuteczniejsza droga do odzyskania pieniędzy. Firmy windykacyjne w Gdańsku, takie jak nasza, to nieocenione wsparcie, które zdejmie z Twoich barków znaczną część problemu. Pamiętaj o tym, jak ważną rolę w procesie windykacji odgrywa czas. Nie ma na co czekać – jeśli chcesz odzyskać pieniądze, musisz zdecydowanie działać. W VINDICAT zajmujemy się odzyskiwaniem długów w Gdańsku i okolicach. Zadbamy o to, abyś przeszedł przez ten proces gładko i bez większych zmartwień – jesteśmy profesjonalistami. Jakość świadczonych usług, przekładająca się na zadowolenie klientów jest dla nas niezwykle ważna. Przekonaj się o tym i Ty!

  Mamy skuteczne narzędzia do tego, aby Cię wesprzeć

  Wiesz, że nieterminowe płacenie faktur jest ogromnym problemem? Według szacunków zaledwie 20% dokumentów kosztowych zostaje zrealizowane w terminie. O ile opóźnienie wynosi kilka dni, sprawa nie jest poważna. Dłuższe zaległości mogą być jednak sporym utrudnieniem dla firmy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Wiemy jak wiele trudnych emocji oraz dyskomfortu wywołują tego typu sytuacje. Wieloletnia współpraca z klientami i ściąganie długów w Gdańsku oraz jego okolicach pomogła nam wypracować skuteczne w procesie windykacji narzędzia. Możemy tylko służyć wsparciem lub zająć się wszystkim za Ciebie, w zależności od tego, którą z opcji preferujesz. Zaufaj profesjonalistom, wybierając wiedzę i doświadczenie. Wspólnie podejmijmy kroki, aby odzyskać Twoje pieniądze.

  Z nami podejmiesz konkretne działania

  VINDICAT to firma windykacyjna z Gdańska, która stawia na konkretne działanie. Piękne słowa i obietnice to nie nasza bajka – stawiamy na czyny. Współpracujemy z wieloma klientami, których kontrahenci mają problemy z opłaceniem faktur. Pamiętaj, że sytuacja ta spotyka wiele osób takich jak Ty. Podobnie jak one, nie musisz się na to godzić i możesz szukać profesjonalnego wsparcia. Zachęcamy do tego, aby od samego początku podjąć konkretne i zdecydowane działania. Ściąganie długów często nie jest procesem przyjemnym, dlatego chcemy Cię w nim możliwie jak najbardziej odciążyć. Skontaktuj się z nami – omówimy Twój konkretny przypadek i podpowiemy Ci jak działać.

  Profesjonalne odzyskiwanie długów – Gdańsk

  Dlaczego warto powierzyć ściąganie długów profesjonalnej firmie windykacyjnej? Powodów jest bardzo wiele. Po pierwsze zaoszczędzisz sobie nerwów, stresu i wielu negatywnych emocji. Będziesz mógł spać spokojnie, wiedząc, że działamy w Twoim imieniu. Po drugie, otrzymasz fachowe wsparcie. Mamy za sobą wiele zakończonych sukcesem spraw, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. To klucz do pozytywnego rozwiązania sprawy, z którą do nas przychodzisz. Po trzecie, zyskasz pewność, że wszystko odbywa się legalnie i z poszanowaniem prawa. Nasza firma windykacyjna z Gdańska działa skutecznie, respektując obowiązujące przepisy. Stawiamy nie tylko na skuteczność, ale także na przejrzystość naszych działań. Dzięki temu klienci mogą nam ufać w stu procentach. Do wyboru masz dwie opcje. Kancelaria windykacyjna VINDICAT może działać w Twoim imieniu – wtedy bierzemy wszystko na siebie. Jeśli natomiast wolisz działać samodzielnie, skorzystaj z naszego prostego systemu online. Bez względu na to, które z tych rozwiązań wybierzesz, możesz mieć pewność, że zrobiłeś dobry krok w stronę odzyskania zaległych należności.

  Współpracuj z najlepszymi

  Jeśli znalazłeś się w sytuacji, w której Twoi partnerzy biznesowi mają problem z terminowym opłaceniem faktur, o nic się nie martw. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc, a na koncie mamy już wiele sukcesów w podobnych sprawach. Gorąco zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy windykacyjnej z Gdańska. Ściągniemy dla Ciebie każdy dług! Na naszej stronie znajdziesz szczegółowe informacje, jeśli jednak będziesz potrzebować dodatkowego wsparcia, służymy pomocą. Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania. Możesz do nas zadzwonić lub skorzystać z dostępnego na stronie formularza. Pamiętaj, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – tylko w ten sposób możemy zagwarantować sukces w Twojej sprawie. Nie czekaj, im szybciej zaczniesz działać, tym lepiej!

  Skutecznie odzyskuj długi
  Bądź na bieżąco!
  Polub nas na Facebooku!