Skuteczna windykacja Białystok

Wybierając usługi Vindicat sprawnie odzyskasz pieniądze

W 3 krokach odzyskaj
pieniądze i zapłać tylko
od sukcesu

Jedynie 8% od odzyskanej kwoty z niezapłaconej faktury

 • 1
  Wprowadź lub wczytaj faktury do systemu Vindicat
 • 2
  Włącz robota, który uruchomi proces windykacji
 • 3
  Odzyskaj pieniądze z zaległej faktury

93% spraw

Zakończonych sukcesem
na etapie postępowania polubownego

Pełna integracja z:

Księgowość online
Prosty program do faktur online
Księgowość online
Księgowość online
Księgowość online

Jeżeli prowadzisz własne przedsiębiorstwo to wielokrotnie zderzasz się z problemami wynikającymi z braku płatności z tytułu wystawionych faktur. W sytuacji, gdy dłużnik uchyla się od zapłaty konieczne jest podjęcie szybkiej reakcji.

Obecnie tylko 20% faktur jest regulowana w terminie.

Niestety większość firm w Polsce ma problemy z uzyskiwanie terminowych płatności za wystawione faktury. Przesunięcia w płatnościach lub nawet ich brak mogą działać na szkodę Twojej firmy, a nawet wpędzić ją w tarapaty finansowe.

Firma windykacyjna w Białymstoku

Odzyskiwanie długów niejednokrotnie staje się działaniem wymagającym Twojego znacznego zaangażowania a z pewnością wymagającym posiadania fachowej wiedzy. Co więcej, windykacja jest działalnością poważnie stresującą. Dlatego warto zdecydować się na zlecenie procesu windykacji specjalistycznej kancelarii windykacyjnej. Możesz również samodzielnie odzyskać należność od dłużnika dzięki programowi do samodzielnej windykacji długów online VINDICAT.pl.

Co zyskasz dzięki programowi
do windykacji VINDICAT

Przydatne
funkcjonalności

Zestaw bardzo przydatnych narzędzi do windykacji długów m.in. :

 • Gotowe wezwania do zapłaty
 • Negocjacje online
 • Najwyżej pozycjonowana giełda długów w Polsce
 • Wpis do Big InfoMonitor

Wybierając usługi VINDICAT:

  Automatyzujesz proces
  odzyskania należności

  Obniżasz koszty procesu
  zachowując wysoką skuteczność

  Skontaktuj się z nami!

  Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak tylko to możliwe

  Zadzwoń pod numer
  lub
  Wypełnij poniższy formularz i pozostaw Twoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

  Administratorem podanych danych osobowych jest Vindicat sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą wykorzystywane w celu obsługi złożonego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym przysługujących Ci praw, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Vindicat.pl - nowoczesne rozwiązania dla firm w Białymstoku

  Windykacja długów to jedno z najważniejszych zagadnień, z jakimi muszą zmierzyć się przedsiębiorstwa w dzisiejszych czasach. Niezapłacone faktury i opóźnienia w płatnościach stanowią poważne wyzwanie dla wielu firm i wpływają negatywnie na ich funkcjonowanie. W takiej sytuacji ważne jest, aby mieć do dyspozycji profesjonalne rozwiązania, które pozwolą na skuteczne odzyskanie należności. Właśnie takie usługi oferuje firma windykacyjna Vindicat.pl działająca w Białymstoku.

  Oferta firmy windykacyjnej Vindicat.pl

  Obszar prewencji

  Vindicat.pl oferuje swoim klientom usługi prewencyjne, które pozwolą im uniknąć problemów związanych z niezapłaconymi fakturami. W ramach obszaru prewencji klienci mogą sprawdzać informacje o swoich kontrahentach na giełdzie długów Vindicat.pl oraz wygenerować raport z BIG InfoMonitor o bieżącym stanie zobowiązań kontrahenta. Przy wystawieniu faktury, klienci mogą ściągnąć pieczęć prewencyjną w systemie Vindicat i dodać ją do swojej faktury. Jeżeli klient korzysta z pieczęci prewencyjnej, to jego kontrahent dowie się, że w przypadku opóźnienia płatności, obsługą sprawy zajmie się Vindicat.pl.

  Obszar windykacji

  W przypadku, gdy dojdzie do opóźnienia w płatnościach, Vindicat.pl oferuje swoim klientom kompleksowe usługi windykacyjne. W ramach obszaru windykacji klienci mają do dyspozycji różne narzędzia, które pozwolą im na skuteczne odzyskanie swoich należności.

  Po upływie terminu płatności faktury, klient może obciążyć dłużnika kosztami windykacji i odsetkami na podstawie ustawy o terminach zapłaty w transakcjach handlowych. W ciągu 30 dni od terminu płatności, Vindicat.pl oferuje postępowanie polubowne, w którym klient może zadzwonić do dłużnika z ponagleniem, negocjować warunki spłaty należności lub prowadzić negocjacje online. Klient może także wygenerować wezwanie do zapłaty, wpisać dłużnika do bazy BIG InfoMonitor i upublicznić jego dane na giełdzie długów Vindicat.pl.

  Jeżeli po 30 dniach nie dojdzie do porozumienia, Vindicat.pl oferuje możliwość złożenia pozwu do sądu i wszczęcia postępowania egzekucyjnego. Klient może wygenerować pozew do sądu lub E-sądu, wniosek o nadanie klauzuli wykonalności oraz uzyskać nakaz zapłaty z klauzulą wykonalności. W przypadku postępowania egzekucyjnego, klient może skierować wniosek o wszczęcie postępowania egzekucyjnego do komornika, decydować o egzekucji z majątku dłużnika oraz składać wnioski o udzielenie informacji na temat działań komornika.

  Dlaczego warto skorzystać z usług Vindicat.pl?

  Vindicat.pl to firma, która oferuje swoim klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania związane z odzyskiwaniem długów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu swojego zespołu, Vindicat.pl jest w stanie zapewnić swoim klientom szybką i skuteczną windykację długów.

  Firma oferuje także szeroki zakres usług prewencyjnych, dzięki którym klienci mają możliwość sprawdzenia informacji o swoich kontrahentach, a także dodanie pieczęci prewencyjnej do swoich faktur. Dzięki temu kontrahenci są świadomi, że w przypadku opóźnienia płatności, sprawą zajmie się profesjonalna firma windykacyjna.

  Vindicat.pl oferuje także możliwość negocjacji online oraz publikację danych dłużnika na giełdzie długów, co pozwala na skuteczne odzyskanie należności bez konieczności wszczynania postępowania sądowego.

  Podsumowanie

  Vindicat.pl to nowoczesna i profesjonalna firma windykacyjna działająca w Białymstoku, która oferuje swoim klientom kompleksowe usługi windykacyjne i prewencyjne. Dzięki wiedzy i doświadczeniu swojego zespołu oraz nowoczesnym rozwiązaniom, Vindicat.pl jest w stanie zapewnić skuteczną i szybką windykację długów. Klienci, którzy skorzystają z usług Vindicat.pl, mogą być pewni, że ich należności zostaną odzyskane w jak najkrótszym czasie.

  Skutecznie odzyskuj długi
  Bądź na bieżąco!
  Polub nas na Facebooku!