• vindicat.pl»
  • O firmie»
  • Centrum prasowe»Vindicat.pl zdobywcą Orderu Finansowego 2017 za najlepszy i najskuteczniejszy produkt finansowy obszaru zarządzania wierzytelnościami.

Vindicat.pl zdobywcą Orderu Finansowego 2017 za najlepszy i najskuteczniejszy produkt finansowy obszaru zarządzania wierzytelnościami.

26-03-2018
Vindicat.pl zdobywcą Orderu Finansowego 2017 za najlepszy i najskuteczniejszy produkt finansowy

Z przyjemnością informujemy, że aplikacja Vindicat.pl została uznana za najlepszy produkt finansowy 2017 miesięcznika Home&Market Produkt doceniony został za najbardziej innowacyjne rozwiązanie dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz wysoką skuteczność odzyskiwania pieniędzy.

Korzystają z niego przedsiębiorcy mający problemy z płynnością finansową w związku z niezapłaconymi fakturami. Aplikacja umożliwia dostęp do efektywnego programu edukacji o skutecznym odzyskiwaniu wierzytelności a użytkownik może korzystać z pieczęci prewencyjnej, pobrać raport o sytuacji finansowej kontrahenta, korzystać z modułu negocjacji online, giełdy długów, wpisu do BIG InfoMonitor, gotowych wniosków do sądu oraz wniosków egzekucji komorniczej.

Dziękujemy naszym klientom oraz całemu zespołowi Vindicat.pl

vindict ordery.jpg
Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!