Kariera w Vindicat

Vindicat to innowacyjny Legaltech realizujący usługi monitorowania płatności i odzyskiwania należności.

Jesteśmy liderem windykacji online w Polsce.

Vindicat Sp. z o. o. (www.vindicat.pl), w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

    Negocjator telefoniczny / Leader windykacji telefonicznej

    Rodzaj pracy:
    Pełny etat
    Rodzaj umowy:
    Umowa o pracę
    Miejsce pracy:
    Warszawa

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • prowadzenie aktywnych negocjacji telefonicznych;
    • wyjaśnienie przyczyn opóźnień w zakresie braku płatności;
    • skuteczne motywowanie do dokonania spłaty;
    • ustalanie warunków oraz monitorowanie terminowych wpłat zaległych należności;
    • stworzenie zespołu windykacji B2B;

    Wymagania:

    • nastawienie na realizację wyznaczonych celów oraz podejmowania nowych wyzwań;
    • chęć dalszego rozwoju w obszarze windykacji telefonicznej, marketingu, prawnym (do wyboru);

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, które zależy od doświadczenia oraz tego jak się zaprezentujesz w trakcie rozmowy - podejmij wyzwanie!
    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);
    • przyjazną atmosferę;
    • indywidualne podejście do każdego pracownika;
    Prosimy o zgłaszanie CV na adres: [email protected]

    Młodszy prawnik ds. wsparcia procesów sądowych i egzekucyjnych

    Pełny etat
    Warszawa

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie dokumentacji do postępowań sądowych i egzekucyjnych;
    • obsługa poczty przychodzącej z sądów, kancelarii komorniczych, organów ścigania;
    • odpowiedzialność za kontakt z sądami, komornikami i firmami współpracującymi;
    • archiwizacja dokumentacji;

    Wymagania:

    • roczne doświadczenie na analogicznym bądź podobnym stanowisku;
    • wykształcenie prawnicze bądź w trakcie studiów prawniczych;
    • znajomość regulacji prawnych w zakresie windykacji sądowej;
    • samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność;
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz wysoka samodzielność;
    • umiejętność pracy zespołowej;
    • wysoka kultura osobista;
    • znajomość pakietu MS Office;

    Oferujemy:

    • atrakcyjny system wynagradzania;
    • stabilność zatrudnienia;
    • bardzo dobrą atmosferę pracy;
    • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy;
    • pracę w młodym dynamicznym zespole;
Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!