• vindicat.pl»
  • O firmie»
  • Materiały video»Jak zarejestrować się w systemie do windykacji online Vindicat.pl i zakupić pierwszą sprawę

Jak zarejestrować się w systemie do windykacji online Vindicat.pl i zakupić pierwszą sprawę

19-02-2017

Jeżeli znalazłeś się na tej stronie, to potrzebujesz pomocy w odzyskaniu swoich pieniędzy. Dobrze trafiłeś. Dzięki naszej wiedzy szybko odzyskasz swoje pieniądze. Płacisz tylko raz i korzystasz z pełnego pakietu usług w danej sprawie. Jeżeli twoi kontrahenci regularnie opóźniają się z płatnościami, skontaktuj się z nami w sprawie stałej współpracy. Będzie jeszcze korzystniej. Zarejestruj się i pozwól sobie pomóc.

Przejdź na zakładkę rejestracja. Uzupełnij adres e-mail i numer telefonu. Ustal hasło, a następnie wpisz je ponownie dla potwierdzenia. Zaakceptuj regulamin serwisu, a następnie kliknij przycisk zarejestruj się. System przeniesie cię na stronę, gdzie wybierasz rodzaj konta w zależności od tego, czy jesteś osobą fizyczną prowadzącą działalność, czy reprezentujesz osobę prawną. Twoje konto wstępnie zostało utworzone. Dokończ rejestrację żebyś mógł tworzyć między innymi dokumenty, które trafią do twoich dłużników i instytucji. To ważne dla skutecznej windykacji.

W sekcji „Dane podstawowe” uzupełnij co najmniej pola takie jak: nazwa firmy, NIP, numer budynku, kod pocztowy, miejscowość, województwo, nazwa banku i numer konta. W sekcji „Dane reprezentanta” uzupełnij przynajmniej przynajmniej numer PESEL. Numer konta jest potrzebny po to, by dłużnik wiedział, gdzie ma wpłacać pieniądze. Na wskazany numer telefonu prześlemy powiadomienia SMS o zmianach statusu spraw. Numer PESEL jest konieczny żebyśmy mogli reprezentować cię przed organami państwa zgodnie z przepisami prawa. Po uzupełnieniu niezbędnych danych wybierz przycisk Zapisz. Twoje konto zostało uzupełnione.

Teraz możesz zapoznać się z dostępnymi opcjami. Aby rozpocząć samodzielną i skuteczną windykację kliknij – Kup sprawę, a następnie wybierz interesujący cię pakiet i przejdź do płatności zgodnie z instrukcją.

Jeżeli chciałbyś zapytać o indywidualną ofertę skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez zakładką „Kontakt”.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!