Jak prowadzić negocjacje online z dłużnikiem

27-02-2017

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na odzyskanie należności dzięki systemowi Vindicat.pl, rozpocznij negocjacje ze swoim dłużnikiem. Zobacz jakie to proste.

W celu rozpoczęcia negocjacji z dłużnikiem zaloguj się do systemu Vindicat.pl. Po zalogowaniu, w głównym menu, w zakładce „Lista spraw”, kliknij na ikonę „Wierzytelności”, a następnie na liście wierzytelności wybierz sprawę, którą chcesz negocjować i kliknij przycisk „Negocjuj”. W części „Twoje warunki ugody” uzupełnij: termin rozpoczęcia negocjacji, czas trwania negocjacji, rozpoczęcie spłaty wierzytelności. Jeśli chcesz możesz też wskazać dodatkowe argumenty, które ułatwią zawarcie porozumienia. Następnie suwakami wybierz kwotę długu oraz liczbę rat. Jeśli chcesz możesz też zmienić proponowanych kwotę i liczbę rat wpisując ją bezpośrednio w wyznaczone pola.

Kliknij „Rozpocznij negocjacje”. Propozycja została złożona. Twój dłużnik otrzyma ofertę e-mailem z hasłem dostępu dostępu do systemu Vindicat.pl, a także powiadomienie SMS-em. Dzięki temu będzie mógł zalogować się do systemu Vindicat.pl i zaakceptować, bądź złożyć swoja ofertę spłaty długów. W tym przypadku dłużnik zaakceptował warunki oferty. Jeśli dłużnik zaakceptuje naszą propozycję, system automatycznie wygeneruje ugodę. Kliknij w zakładce „Lista spraw” przycisk „Wierzytelności”, a następnie kliknij na podgląd i w panelu negocjacji wybierz „Pobierz ugodę”. Zaprezentowana na ekranie ugoda zawiera wszystkie warunki negocjacji wraz z harmonogramem spłat. Wydrukuj ją w dwóch egzemplarzach, podpisz i wyślij listem poleconym do dłużnika.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!