Giełda długów - jak dodać dłużnika

24-02-2017

W celu zwiększenia szans na odzyskanie należności skorzystaj z giełdy długów. Giełda długów to doskonałe, legalne narzędzie, które umożliwia bezsporne odzyskanie należności. Upublicznienie danych i ich wysokie pozycjonowanie w Internecie może skłonić dłużnika do natychmiastowej spłaty należności, albo pozwoli od razu odzyskać należność poprzez zbycie jej na giełdzie długów. Zobacz jakie to proste.

W celu dodania ogłoszenia na giełdzie, zaloguj się do systemu Vindicat.pl. Po zalogowaniu kliknij na zakładkę „Giełda długów”. Następnie kliknij „Dodaj ogłoszenie”. Na „Liście wierzytelności” wybierz właściwą wierzytelność i kliknij „Następny krok”. Uzupełnij wszystkie pola: data rozpoczęcia, cena sprzedaży, dodatkowe informacje.

Jeśli chcesz żeby twoje ogłoszenie było lepiej widoczne kliknij na przycisk „Promuj ogłoszenie”, a następnie wybierz liczbę dni. Kliknij „Następny krok”. Teraz wyświetli się podsumowanie ogłoszenia. Kliknij „Publikuj ogłoszenie”. Twoje ogłoszenie jest już widoczne na giełdzie długów. Aby zobaczyć swoje ogłoszenie kliknij „Giełda długów” i wszystkie ogłoszenia. Na liście ogłoszeń znajdź swoje ogłoszenie i kliknij „Szczegóły”. Sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne.

Aby wysłać do dłużnika informacje o upublicznieniu danych, w zakładce „Lista spraw” kliknij „Wierzytelności”. Kliknij wymaganą wierzytelność - „Windykuj” i informacje o upublicznieniu danych. Kliknij przycisk „Dalej”. System wyśle do dłużnika e-mail i SMS o zaprezentowanej na ekranie treści. Aby wygenerować pismo kliknij „Wygenerowane pisma”. „pobierz” i kliknij na wygenerowane w PDF-ie pismo do dłużnika. Wydrukuj je, podpisz i wyślij listem polecanym.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!