facebook

GIEŁDA DŁUGÓW

Dłużnik: HERMES SP. Z O. O

Oferta nr 3468/2019/03/04

 • Faktura

 • 256 dni

 • Gospodarstwo Rolne Dariusz Goliński

 • HERMES SP. Z O. O
  63-700 Krotoszyn
  ul. Grudzielskiego 27
  NIP: 7831705681

 • UWAGA: Dług mógł powstać w wyniku czynu zabronionego bowiem Policja pod nadzorem Prokuratora prowadzi dochodzenie w sprawie art. 286kk (0szustwo) Dlatego możliwy jest dodatkowy zakup wszelkich ewentualnych praw z tytułu odszkodowania i zadość uczynienia za dodatkową wynegocjowaną sumę Struktura właścicielska: Emilia Waleńska- prezes Krzysztof Waleński- 100% udziałowiec

Wartość wierzytelności brutto: 38 042,94 PLN
Sprzedam za: 37 433,00 PLN
Wyślij propozycję kupna

Informacja dla dłużnika

 1. Jeżeli uważasz że dane znajdujące się w ogłoszeniu dotyczą Ciebie i opisują nieistniejącą wierzytelność skontaktuj się z wystawcą w celu jej usunięcia. Zarejestruj się w serwisie, a po zalogowaniu przejdź do tego ogłoszenia i napisz do wystawcy.
 2. Jeśli wystawca nie uzna Twojego sprzeciwu, a Ty wystąpisz na drogę prawną przeciwko wystawcy prześlij nam kopię pozwu/zgłoszenie sprawy do organów ścigania. Ogłoszenie zostanie ukryte do chwili rozstrzygnięcia sprawy.
 3. Jeśli wierzytelność faktycznie istnieje, a Ty nie chcesz aby dane były widoczne na giełdzie i chcesz porozumieć się z wierzycielem, skontaktuj się z nim i zaproponuj ugodę. Możesz też poprosić wierzyciela o rozpoczęcie negocjacji za pośrednictwem systemu VCAT.pl (negocjacje są bezpłatne), dzięki czemu szybciej uzgodnicie terminy i warunki spłaty.
 4. Giełda długów VCAT.pl nie jest stroną w sprawie pomiędzy wystawcą oferty a podmiotem, którego dane są wystawione.

Zgodnie z Regulaminem świadczenia usług w systemie Vindicat, za wystawienie ogłoszenia na Giełdzie Długów ponosi Użytkownik, który wystawił dane ogłoszenie (administrator danych). Vindicat Sp. z o.o. nie odpowiada za treści ogłoszeń prezentowane przez Użytkowników systemu Vindicat.pl. W celu nabycia wierzytelności przez Kupującego, konieczne jest zawarcie umowy we właściwiej formie, jeżeli takowa jest przewidziana przepisami prawa powszechnie obowiązującymi, bądź wynika z danego stosunku prawnego.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!