facebook

Giełda długów

Sprzedaj dług i pozbądź się problemu!

Dłużnik: Tomasz Gubała

Oferta sprzedaży długu nr 33799/2020/09/22

 • Umowa najmu lokalu

 • 54 dni

 • MEBLE HEBAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Tomasz Gubała
  25-402 Kielce

 • Firma Meble Heban Sp. z.o.o. Sp. k. sprzeda wierzytelność wobec osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą z tytułu umowy najmu lokalu położonego w Radomiu przy ul. Młodzianowskiej 75. Dłużnik nie uiścił ani jednej faktury z tytułu umowy czynszu najmu, a także umówionej kaucji w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Nie było wypowiedzenia umowy, a pomimo prób telefonicznego kontaktu z dłużnikiem nie rozpoczął spłaty zadłużenia. Nasza spółka nie chce samodzielnie kierować sprawy na drogę postępowania sądowego, gdyż opłata od pozwu jest dosyć duża, a nie jesteśmy pewności zasadności kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. Cena 200.000 zł, ale jak najbardziej do daleko idących negocjacji.

Wartość wierzytelności brutto: 224 419,95 PLN
Sprzedam za: 200 000,00 PLN
Wyślij propozycję kupna

Giełda długów Vindicat.pl: jeśli chcesz kupić dług nr 33799/2020/09/22 złóż swoją propozycję kupna. Wartość wierzytelności brutto wynosi obecnie: 224 419,95 PLN. Możesz je odkupić w tej lub niższej cenie. Wartość wystawianych długów na naszej giełdzie wynosi już: , wartość usuniętych długów to: .
Kontrahent nie zapłacił? Poinformuj o jego nierzetelności, utrudnij mu działalność, sprzedaj wierzytelność, odzyskaj pieniądze - dodaj dług na giełdę długów!

Informacja dla dłużnika

 1. Jeżeli uważasz że dane znajdujące się w ogłoszeniu dotyczą Ciebie i opisują nieistniejącą wierzytelność skontaktuj się z wystawcą w celu jej usunięcia. Zarejestruj się w serwisie, a po zalogowaniu przejdź do tego ogłoszenia i napisz do wystawcy.
 2. Jeśli wystawca nie uzna Twojego sprzeciwu, a Ty wystąpisz na drogę prawną przeciwko wystawcy prześlij nam kopię pozwu/zgłoszenie sprawy do organów ścigania. Ogłoszenie zostanie ukryte do chwili rozstrzygnięcia sprawy.
 3. Jeśli wierzytelność faktycznie istnieje, a Ty nie chcesz aby dane były widoczne na giełdzie i chcesz porozumieć się z wierzycielem, skontaktuj się z nim i zaproponuj ugodę. Możesz też poprosić wierzyciela o rozpoczęcie negocjacji za pośrednictwem systemu VCAT.pl (negocjacje są bezpłatne), dzięki czemu szybciej uzgodnicie terminy i warunki spłaty.
 4. Giełda długów VCAT.pl nie jest stroną w sprawie pomiędzy wystawcą oferty a podmiotem, którego dane są wystawione.

Zgodnie z Regulaminem świadczenia usług w systemie Vindicat, za wystawienie ogłoszenia na Giełdzie Długów ponosi Użytkownik, który wystawił dane ogłoszenie (administrator danych). Vindicat Sp. z o.o. nie odpowiada za treści ogłoszeń prezentowane przez Użytkowników systemu Vindicat.pl. W celu nabycia wierzytelności przez Kupującego, konieczne jest zawarcie umowy we właściwiej formie, jeżeli takowa jest przewidziana przepisami prawa powszechnie obowiązującymi, bądź wynika z danego stosunku prawnego.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!