facebook

Giełda długów

Sprzedaj dług i pozbądź się problemu!

Dłużnik: TERAZ ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferta sprzedaży długu nr 33770/2020/09/07

 • Faktury za usługi oraz odprawa umowna

 • 258 dni

 • PAMSYS Krzysztof Lis

 • TERAZ ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  05-600 Grójec
  ul. Lisówek 20
  NIP: 1231278279

 • Wierzytelności wynikające z dwóch faktur oraz odprawy zapisanej w umowie. Cena do negocjacji. Receivables resulting from two invoices and a severance payment specified in the contract. Price is negotiable.

Wartość wierzytelności brutto: 311 352,56 PLN
Sprzedam za: 92 875,45 PLN
Wyślij propozycję kupna

Giełda długów Vindicat.pl: jeśli chcesz kupić dług nr 33770/2020/09/07 złóż swoją propozycję kupna. Wartość wierzytelności brutto wynosi obecnie: 311 352,56 PLN. Możesz je odkupić w tej lub niższej cenie. Wartość wystawianych długów na naszej giełdzie wynosi już: , wartość usuniętych długów to: .
Kontrahent nie zapłacił? Poinformuj o jego nierzetelności, utrudnij mu działalność, sprzedaj wierzytelność, odzyskaj pieniądze - dodaj dług na giełdę długów!

Informacja dla dłużnika

 1. Jeżeli uważasz że dane znajdujące się w ogłoszeniu dotyczą Ciebie i opisują nieistniejącą wierzytelność skontaktuj się z wystawcą w celu jej usunięcia. Zarejestruj się w serwisie, a po zalogowaniu przejdź do tego ogłoszenia i napisz do wystawcy.
 2. Jeśli wystawca nie uzna Twojego sprzeciwu, a Ty wystąpisz na drogę prawną przeciwko wystawcy prześlij nam kopię pozwu/zgłoszenie sprawy do organów ścigania. Ogłoszenie zostanie ukryte do chwili rozstrzygnięcia sprawy.
 3. Jeśli wierzytelność faktycznie istnieje, a Ty nie chcesz aby dane były widoczne na giełdzie i chcesz porozumieć się z wierzycielem, skontaktuj się z nim i zaproponuj ugodę. Możesz też poprosić wierzyciela o rozpoczęcie negocjacji za pośrednictwem systemu VCAT.pl (negocjacje są bezpłatne), dzięki czemu szybciej uzgodnicie terminy i warunki spłaty.
 4. Giełda długów VCAT.pl nie jest stroną w sprawie pomiędzy wystawcą oferty a podmiotem, którego dane są wystawione.

Zgodnie z Regulaminem świadczenia usług w systemie Vindicat, za wystawienie ogłoszenia na Giełdzie Długów ponosi Użytkownik, który wystawił dane ogłoszenie (administrator danych). Vindicat Sp. z o.o. nie odpowiada za treści ogłoszeń prezentowane przez Użytkowników systemu Vindicat.pl. W celu nabycia wierzytelności przez Kupującego, konieczne jest zawarcie umowy we właściwiej formie, jeżeli takowa jest przewidziana przepisami prawa powszechnie obowiązującymi, bądź wynika z danego stosunku prawnego.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!