facebook

Giełda długów

Sprzedaj dług i pozbądź się problemu!

Dłużnik: European Trade Solutions Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Oferta sprzedaży długu nr 32211/2020/06/23

 • Faktura

 • 79 dni

 • W&K SPECTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • European Trade Solutions Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
  00-867 Warszawa
  ul. Aleja Jana Pawła II 27
  NIP: 7811937201

 • Kwota jest w całości do odzyskania jest zabezpieczona w depozycie sądowym należy jedynie przeprowadzić sprawy formalne o więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Wartość wierzytelności brutto: 165 936,38 PLN
Sprzedam za: 115 000,00 PLN
Wyślij propozycję kupna

Giełda długów Vindicat.pl: jeśli chcesz kupić dług nr 32211/2020/06/23 złóż swoją propozycję kupna. Wartość wierzytelności brutto wynosi obecnie: 165 936,38 PLN. Możesz je odkupić w tej lub niższej cenie. Wartość wystawianych długów na naszej giełdzie wynosi już: , wartość usuniętych długów to: .
Kontrahent nie zapłacił? Poinformuj o jego nierzetelności, utrudnij mu działalność, sprzedaj wierzytelność, odzyskaj pieniądze - dodaj dług na giełdę długów!

Informacja dla dłużnika

 1. Jeżeli uważasz że dane znajdujące się w ogłoszeniu dotyczą Ciebie i opisują nieistniejącą wierzytelność skontaktuj się z wystawcą w celu jej usunięcia. Zarejestruj się w serwisie, a po zalogowaniu przejdź do tego ogłoszenia i napisz do wystawcy.
 2. Jeśli wystawca nie uzna Twojego sprzeciwu, a Ty wystąpisz na drogę prawną przeciwko wystawcy prześlij nam kopię pozwu/zgłoszenie sprawy do organów ścigania. Ogłoszenie zostanie ukryte do chwili rozstrzygnięcia sprawy.
 3. Jeśli wierzytelność faktycznie istnieje, a Ty nie chcesz aby dane były widoczne na giełdzie i chcesz porozumieć się z wierzycielem, skontaktuj się z nim i zaproponuj ugodę. Możesz też poprosić wierzyciela o rozpoczęcie negocjacji za pośrednictwem systemu VCAT.pl (negocjacje są bezpłatne), dzięki czemu szybciej uzgodnicie terminy i warunki spłaty.
 4. Giełda długów VCAT.pl nie jest stroną w sprawie pomiędzy wystawcą oferty a podmiotem, którego dane są wystawione.

Zgodnie z Regulaminem świadczenia usług w systemie Vindicat, za wystawienie ogłoszenia na Giełdzie Długów ponosi Użytkownik, który wystawił dane ogłoszenie (administrator danych). Vindicat Sp. z o.o. nie odpowiada za treści ogłoszeń prezentowane przez Użytkowników systemu Vindicat.pl. W celu nabycia wierzytelności przez Kupującego, konieczne jest zawarcie umowy we właściwiej formie, jeżeli takowa jest przewidziana przepisami prawa powszechnie obowiązującymi, bądź wynika z danego stosunku prawnego.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!