facebook

GIEŁDA DŁUGÓW

Dłużnik: AMW INSTALACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferta sprzedaży długu nr 18756/2019/09/24

 • Faktura

 • 231 dni

 • Vindicat sp. z o.o.

 • AMW INSTALACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  60-003 Poznań
  ul. Wołczyńska 18
  NIP: 7831696769

 • dane z KRS: 1.Nazwisko / Nazwa lub Firma MACKOWIAK 2.Imiona WOJCIECH ANDRZEJ 3.Numer PESEL/REGON 82010602490 4.Numer KRS **** 5.Funkcja w organie reprezentujacym PREZES ZARZADU Rubryka 3 Prokurenci 1 1.Nazwisko MACKOWIAK 2.Imiona KAROLINA 3.Numer PESEL 82101701626 4.Rodzaj prokury SAMOISTNA

Wartość wierzytelności brutto: 65 727,64 PLN
Sprzedam za: 60 000,00 PLN
Wyślij propozycję kupna

Giełda długów Vindicat.pl: jeśli chcesz kupić dług nr 18756/2019/09/24 złóż swoją propozycję kupna. Wartość wierzytelności brutto wynosi obecnie: 65 727,64 PLN. Możesz je odkupić w tej lub niższej cenie. Wartość wystawianych długów na naszej giełdzie wynosi już: , wartość usuniętych długów to: .
Kontrahent nie zapłacił? Poinformuj o jego nierzetelności, utrudnij mu działalność, sprzedaj wierzytelność, odzyskaj pieniądze - dodaj dług na giełdę długów!

Informacja dla dłużnika

 1. Jeżeli uważasz że dane znajdujące się w ogłoszeniu dotyczą Ciebie i opisują nieistniejącą wierzytelność skontaktuj się z wystawcą w celu jej usunięcia. Zarejestruj się w serwisie, a po zalogowaniu przejdź do tego ogłoszenia i napisz do wystawcy.
 2. Jeśli wystawca nie uzna Twojego sprzeciwu, a Ty wystąpisz na drogę prawną przeciwko wystawcy prześlij nam kopię pozwu/zgłoszenie sprawy do organów ścigania. Ogłoszenie zostanie ukryte do chwili rozstrzygnięcia sprawy.
 3. Jeśli wierzytelność faktycznie istnieje, a Ty nie chcesz aby dane były widoczne na giełdzie i chcesz porozumieć się z wierzycielem, skontaktuj się z nim i zaproponuj ugodę. Możesz też poprosić wierzyciela o rozpoczęcie negocjacji za pośrednictwem systemu VCAT.pl (negocjacje są bezpłatne), dzięki czemu szybciej uzgodnicie terminy i warunki spłaty.
 4. Giełda długów VCAT.pl nie jest stroną w sprawie pomiędzy wystawcą oferty a podmiotem, którego dane są wystawione.

Zgodnie z Regulaminem świadczenia usług w systemie Vindicat, za wystawienie ogłoszenia na Giełdzie Długów ponosi Użytkownik, który wystawił dane ogłoszenie (administrator danych). Vindicat Sp. z o.o. nie odpowiada za treści ogłoszeń prezentowane przez Użytkowników systemu Vindicat.pl. W celu nabycia wierzytelności przez Kupującego, konieczne jest zawarcie umowy we właściwiej formie, jeżeli takowa jest przewidziana przepisami prawa powszechnie obowiązującymi, bądź wynika z danego stosunku prawnego.

Skutecznie odzyskuj długi
Bądź na bieżąco!
Polub nas na Facebooku!